Netizenler Park Shin Hye’nin Zekasını Övüyor

DfKBnUHVAAAsEIC.jpg1. Bu programı farklı yapan şey onlara gelen bir misafir yok, denizaşırıya gitmelerine gerek yok, program baştan sona kadar seçilmiş oyuncuların kendilerini ve düşüncelerini anlatmasıyla ilgiliydi. Bunlar zaten programı yeterince ilgi çekici yapıyor. Cidden Shin Hye’nin yapamadığı şey yok. Onu izlemek kendimi iyi hissettiriyor. Programı seviyorum.

2. Günümüzdeki programlar gibi değil. İlk baş bu programı gördüğümde nedir bu dedim ve sonra pek ilgimi çekmedi fakat izlemeyi bırakamadım bu bana garip ve rahatlatıcı geldi. İki oyuncuyuda beğendim. Park Shin Hye benden küçük olmasına rağmen program sayesinde ondan bir sürü şey öğrendim.

3. Park Shin Hye “Little House in the Forest”ta sanat eseri bırakmak için bir görev tamamladığında harikalar yaratıyor ve kuşlar için minik evler yapması incelikti. Bu doğru, Park Shin Hye’nin gerçekten yapamadığı şey yok, ayrıca çok iyi bir kalbi var.

4. Küçük İyileştirici Ev.

5. Tanrıça Shinhye, Hızlı Shinhye bugünkü bölümde bile kuşlar için minik evler yaptı, beklenildiği gibi. Çok zekice…

6. Bu tür bir programı her insanın yapabileceğini düşünmüyorum, fakat bu programın yöneticisinin özellikle ikisini seçmesinin bir nedeni varmış gibi gözüküyor. İkisininde çok iyi insanlar olduğunu düşünüyorum, onlara bakmak bile insanı iyi hissettiriyor.

7. Dün Park Shin Hye minik bir ev yaptı, bu çok güzel bir hareketti. Bu fikir aklına nasıl kolayca gelebildi? Çok zeki biri.

Kaynak: @yysy

Çeviri: Ceren@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: