DFg3dKLV0AAzaaE

Soru: Önceki yıl bitti ve yeni bir yıla merhaba dedik, geçen senen nasıldı?

PSH: Benim için dinlenme zamanıydı ve kendimi yeniledim. İyileşerek senemi geçirdim çünkü ardı ardına bir film ve dizi çektikten sonra çok yorulmuştum. Bazı insanlar geçen sene film yayınlandığından beri dinlendiğimi bilmiyormuş. Ben Asya hayran buluşması yaptım ve Chanel moda gösterisine katıldım.

Soru: Sonu olmayan programın dolayısıyla yorulmuş gibisin.

PSH: Çekimlere başladığımda normalde 3-5 ay çalışıyorum. Ve oraya buraya koşturuyorum, nefes alacak zamanı zor buluyorum. Gece çekimleri de eklenince gücümün tamamını tükettiğim için sağlığım hakkında endişe duyuyorum. Bu yüzden dinlenmek için kendime zaman ayırıyorum. Ama gerçekten bana çok kolay gelmiyor. Müzisyenler sahnede hayranlarının alkışlarını duyduktan sonra otel odalarına döndüklerinde boş hissettiklerini söylerler. Ama bir aktris olarak benim için bile aynı boşluk hissi oluyor, çekimler bittikten sonra eve geri dönüyorum ve odamda yalnız kalıyorum. Zamanımı nasıl harcayacağımı bilmiyorum. Yolumu kaybediyorum ve işe tekrar geri dönmem gerektiğini hissediyorum. Bu yüzden bazen senaryo okuyarak zaman geçiriyorum.

DT6hAu8VQAAYBLF.jpg

Soru: Enerjini nasıl topladın?

PSH: Geziye gittim ve biraz rahatlatıcı buldum. Spor türleri öğrendim ve bolca ailemle zaman geçirdim. Annemle Jeju adasına gittim, ailemle golf oynadım. Kuzenimin yaşadığı Yangyang’a gittim, orada sörf yapmayı öğrendim. İlk gün dinlenmeden 4 saat sörf yaptığım için ertesi gün bedenim acıdan kıvrandığı için pişmanlık duyuyorum. Tüm çok çalışmalarım sonucu zamanı kendime verilmiş hediye gibi harcadım. Daha iyi bir hayat için dengemi kurma ve iyileşme süreciydi.

Soru: Son yayınlanan filmin “Heart Blackened” gerilim suç türünde va ağır ilerliyor. Oynaması kolay değilmiş gibi görünüyor. Nasıldı?

PSH: Yönetmen Jung Jin Woo bana ne yapmamı söylemektense daha çok sorular sordu. O daima benim yeni yüzümü bulmak istemişti. Onun yönetişi çok detaylı ve titizdi. Ama tanıdık olmayan sahnelerde aktörlere ipucu bile vermedi. Kafam karıştığında, ona sorduğumda bile, bana cevap vermeden yeni bir his vermemi söyledi. O zamanlarda aktörlerin sınırlarını zorladı. Rahatsız edici ve zorlayıcıydı. Ama filmi izledikten sonra ona teşekkür ettim.

Kaynak: @yysy
Çeviri: veritaserum@PSHTurkey
BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s