DSrjKLzX0AA3AIo

1.A Taxi Driver

Bu film gişe rekorları kırdı. Yalnız bir babanın (Song Kang Ho) etrafında dönen hikaye, taksi şoförü olarak kızını destekleyen ve onunla buluşmak için çok çalışmasını konu alıyor. Song Kang Ho kızının rahatı için herşeyi yapan bir baba ve onun çabaları sizi duygulandıracak. Tatilde izlenebilecek bir film, ailenin ve sevginin önemini gösteriyor.

2.The King

Eğer “The Wolf of Wall Street” filmini beğendiyseniz, bu filmde ona benzer. Geçen sene büyük etki yarattı. Ve insanlar aktörlerin harika oyunculuğunu övdüler. Ryu Jun Yeol serseri rolünde çok iyi! Hikaye yozlaşmış savcılar dünyasında ki zalimler hakkında. Her sahne de güçlü sunumlar ve iyi oyunculuklar var.

3.Christmas in August

1998 yılından bu acıklı film ürkek kalplere göre değil. İnanılmaz derecede üzücü ama size arkadaşlarınız ve ailenizin değerini gösterecek.

4.Spellbound

Son zamanlarda yayınlanan dizi “Because This is My First Life” gibi bir film, izlemesi eğlenceli. Hayaletleri gören bir kadın ve bir sihirbaz arasında ki aşkı hikaye ediyor.

5.Because I Love You

Geçen seneden başka bir film daha, baş rollerinde Cha Tae Hyun ve Kim Yoo Jung oynuyor. Fantsatik komedi türünde olan film, flört etmekte iyi olmayan insanların bedenine girebilen bir adamı ve ona aşkı buldurmada yardım eden lise öğrencisi bir kızı hikaye ediyor.

6.Veteran

Eğer daha az aşk ve daha çok aksiyon bakıyorsanız, kesinlikle zevk alacaksınız. Bu film çok açıdan Kore’de zirveye oturdu. İnsanların gündelik kullandığı replikleri var ve şüphesiz klasikler sınıfına giriyor. Yoo Ah In’in oyunculuğu da çok övgü almıştı.

7.My Annoying Brother

Bu dokunaklı filmde EXO’dan D.O. ve Jo Jung Suk baş rollerde yer alıyor. Anne babası ölmüş iki kardeş var ve biri başarılı bir atletken diğeri hapiste. Kaza sonrası özürlü olan kardeşi abisinin tekrar aile olabilecekleri umudunu vermesi ile hayatını yeniden gözden geçiriyor. Bu film kardeşlik ve afdilemekle ilgili. Mutlaka izlenmeli!

8.The Outlaws

Eğer daha kaba karakterler arıyorsanız, bu film doğru adresç Yoon Kye sang ve Ma Dong Seok baş rollerde. Yine yılın çok izlenen filmlerinden. Aksiyon suç türünde size kemerlerinizi bağlatacak.

Kaynak: @soompi
Çeviri: veritaserum@PSHTurkey
 
BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s