imageproxy (4).jpg

Bugünlerde son bir rapora göre dizi izlerken keyif almak istiyoruz. Sıkıntılı olduğunuzda veya duygularınız çöktüğünde, sizi neşelendirecek Asya dizilerinde ki samimi doktorlardan birini düşünmelisiniz. Bir bakın derim!

Doctor Crush – Dr. Yoo Hye Jung

DF6ctjZV0AEvDcE.jpg

O hızlı büyüyen sersri bir kızdı. Babaannesi şüpheli bir şekilde öldü. Azmi ve hırsı ile başı dönmüşken, ihtiyacı olan insanlara yardım eden bir doktor oluyor. Ve babaannesinin ölümünün altında yatan gerçeği araştırmaya devam ediyor. Bu sürede o yakışıklı ve destekçi bir doktora aşık oluyor ve hayallerini gerçekleştiriyor.

Doctor Romantic – “Hoca” Kim

DF6bN70UQAEoyzP.jpg

Dr. “Teacher” Kim, kıskanç meslektaşlarıyla çevirili büyük bir hastanede çalışan zeki bir cerrah. O değer yargıları olan daha iyi doktorlara ilham veren bir rehber. Doktorlar hastalarını sınırlı kaynaklarla iyileştiriyor ve hayatta yeni bir yöne buluyorlar. Aşk da dahil.

Good Doctor – Dr. Park Shi On

DF6T1R7UQAEjmmF.jpg

Dr. Park pediatri cerrahisinde çalışıyor. Otizmi ve aile geçmişi yoksun olmasına rağmen, yarışçı yetişkin dünyası ve ondan nerdeyse 20 yaş büyük insanların olduğu, en azından duygusal ve zihnen, bir yerde zorlukların üstesinden gelmeye çalışıyor. Yine de amacını gerçekleştiriyor ve aşkı da buluyor.

Noble My Love – Dr. Cha Yoon Seo

DF6S9uKUwAEPzPi.jpg

İyi bir doktora ihtiyaç duyan yalnızca insanlar değil. Dr. Cha, güzelliği ve iyi kalpliliğiyle tutkulu bir veteriner. Ben merkezci yönetici bu samimi doktorla tanıştığında ona aşık oluyor. Ama onların ki ilk görüşte aşk olmuyor. Romantik komedi bu diziyi izlemek kolay.

Hospital Ship – Dr. Song Eun Jae

DF09MHcXoAAR2yP.jpg

Yıl 2017 olabilir ama hala taşra köyler ve acil tıp yardımına ulaşamayan insanlar var. Dr. Song prestijli bir hastaneden ayrıldıktan sonra gemiye katılan yetenekli bir cerrah. Beklenmeyen acil ameliyatları yeteneğiyle yönetirken, duygusal olarak mesafeli kalıyor. Gemide ki o ve diğer iki doktoru birbiriyle yaralı geçmişleri var, hastaları iyileştirecek ve bu geziyle birbirlerine yardım edecekler.

Kaynak: @dramafever

Çeviri: veritaserum@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s