C3ASpt9XgAA2UAADizi ve filmlerde idol özgeçmişi bulunmayan aktör ve aktrisleri görmek neredeyse garipsenir oldu. Ancak Park Bo Young, Park Shin Hye, Kim Ji-Won, Nam Ji-Hyun gibi aktrisler varlıklarını kendi liglerinde (en üst düzeyde) sergiliyorlar.

Bu aktrisler keskin yetenekleriyle bayan oyuncu kıtlığını gidermekle yetinmiyor, izleyicide bıraktıkları iyi intiba ve eşsiz filmleriyle, istisnasız şekilde sevilen çok az sayıda aktrislerden olma başarısını gösteriyorlar.

# PARK SHIN HYE

SBS’nin 2004’te final yapan “Stairway to Heaven” isimli dizisinde Choi Ji-woo’nun çocukluğunu oynayan karakteriyle karşımıza çıkan oyuncu Park Shin Hye, bugüne kadar birçok muhteşem rolü başarıyla sergiledi. Bu güzel oyunculuğu sayesinde de şu an “Kore’nin Tanrıçası” olarak anılıyor. Bunun dışında büyük-küçük kimseyle iletişimini kesmeyen aktris, gönüllülük ve bağışlarda bulunmaya devam ediyor. Çocuk aktris olduğu günlerden bu yana oyunculuk performansı muhteşem olarak değerlendirilmekte, “Reyting Kraliçesi” ve “Peri Görünümlü” unvanlarıyla da konuşulmaktadır. Park Shin Hye’nin sevimli ve iyimser kişiliği, şarkı söyleyebilmesi, dans edebilmesi ve dahası… Görünen o ki olumsuz hiçbir şeyi yok ve cazibesi günümüzün üst seviyelerinde.

Nam Ji Hyun’un doğuştan star ışığıyla mükemmel yetişen bir çocuk aktris olması kimsenin gözden kaçıramayacağı bir konu. Nam Ji Hyun geçtiğimiz günlerde sevilen dizi Shopping King Louie’de kadın başrol olarak rol aldı. Doğru bir imaj ve iyi bir kişiliği var. Neşeli gülüşüyle sağladığı görüntü, her zaman enerji dolu. Nam Ji Hyun tutkulu bir oyunculuğa sahip. Eğer hayatı kaymış veya kötü görünümlü bir karakteri oynaması gerekiyorsa bunu da yapacaktır, seçici-beğenmeyen biri değil ve her zaman çalışır. Ayrıca her şeyde en iyisi olması üzerimizde iyi bir etki bırakıyor.

Kaynak: @yysy

Çeviri: PSHilal@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s