C3L25yEWcAAkz5x.jpg

Yoon Kyun Sang ve Chae Soo Bin’in oynadığı MBC’nin “Brother’ss Thoughts”ın (geçici başlık) pilot bölümü yayınlandı!

“Brother’s Thoughts”, yıldızların çekiciliklerini kendi talepleri doğrultusunda sergileyen videolar üretmeye odaklanan bir programdır. Kurumsal tarzdaki bir video veya “kanca video” olabilir (ip önceliği “çengel” haline getiren bir video anlamına gelen ip deok video).

Yoon Kyun Sang, kurumsal tarzda bir video oluşturmak için bayan ve erkek oyuncularla hakkında daha fazla bilgi edinmek adına video görüşmeleri yaptılar. Arkadaşlarından biri Park Shin Hye’ydi. İkili “Pinocchio” ve “Doctors” dizileri üzerinde birlikte çalıştıktan sonra yakınlaştılar.

Yoon Kyun Sang’ı anlatan Park Shin Hye, ” Onun yaşındaki kişilere göre o çok tatlı birisi (aegyo). Ayrıca çok da yaramaz. Bana yaşıt olan bir kız kardeşi yerine daha küçük bir kardeşiymişim gibi davranıyor. ” Yoon Kyun Sang mutlu bir şekilde, ” Bromance (en iyi çift gibi bir şey)”olarak müdahale etti:” Park Shin Hye “O bayan oyuncuların bromance olmak için hayalini kurduğu benim gördüğüm ilk erkek oyuncu.”

Şaşkın MC, Yoon Kyun Sang’a nedenini sordu ve “Shin Hye çok tatlı ve sevimli. Ancak dizide, [onun için] aşkına karşılık bulamayan bir karakter olarak oynuyordum, bu yüzden gerçek hayatta ben de ona böyle davrandım. ” şeklinde cevapladı.

MC, Park Shin Hye’ye Yoon Kyun Sang’ın kötü yanları hakkında sorular sordu, Shin Hye de gülürek “Bu ağabeyim (oppa) ara sıra yetişkinlerin eğlencelerinden biraz hoşlanıyor” dedi.

“Bu öyle değil!” diye sözleriyle protesto eden Yoon Kyun Sang’ın haricinde herkes gülmeye başladı.

 

Kaynak: @soompi

Çeviri: KYelfnr@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s