“Train to Busan” Haberleri: Song Hye Kyo Yerine Park Shin Hye; Kahramanlar Song Joong Ki ve Lee Min Ho; Merkezde Aşk?

C01nzJ2XEAAcRzP.jpg

“Train to Busan” etiketleriyle son haberler ve güncellemeler Song Hye Kyo’nun ismiyle ilgili. Yaklaşmakta olan sonuçlarda Song Hye Kyo’nun yerine Park Shin Hye’nin filmde olmasıyla ilgili iddialar mevcut. Dahası, filmin konusuna göre Song Joong Ki ve Lee Min Ho ana karakterler olarak Gong Yoo’nun filmdeki kızının hayatta kalma mücadelesine yardım ediyorlar.

Her ne kadar “Train to Busan” için dedikodular bir anda artsa da, ayrıntılarını destekler nitelikte detaylar hala yok. Hatta konuşulan ipuçları bile değişkenlik gösterebiliyor: İpuçları kanıtlandıktan sonraki aşamada, Song Hye Kyo’nun filmde bulunduğunu onaylamaması gibi…

Söylentilere göre “Train to Busan”ın ana temasında aşk var, bu konu dışındakiler bilinmiyor. Hatta Song Joong Ki ve Lee Min Ho bile yaklaşan filmde yeni kahramanlar olacaklar.

cvd-heguiae18z1

Destansı zombi filminin organizatör ve yapımcıları; Song Hye Kyo, Park Shin Hye, Song Joong Ki ve Lee Min Ho gibi süper starların ana karakter olarak oynayacağı konusunda bir yorumda bulunmadı.

İlk zamanlar “Train to Busan”la Park Shin Hye, Song Joong Ki ve Lee Min Ho’nun ismi anılmamıştı. Gamenguide’nin bir önceki haberinde, Park Shin Hye ile başarılı bir zombi filmi olabilir denilmişti, fakat ne aktristin ne de yapımcıların bu konuda bir onayı olmadı.

cvrig07waaecdai

Haberde yazdığı gibi Park Shin Hye, Song Joong Ki ve Lee Min Ho’nun “Train to Busan”da yer alma durumu gerçekleşirse, elbette zombi filmi tümüyle farklı bir tarz olacak. Ayrıca, Song Hye Kyo’nun da olacağı kesinleşirse, tüm zamanların yıldız filmlerinden olacak.

Variety’nin “Train to Busan”la ilgili paylaştığı farklı bir habere göre, “Train to Busan” Güney Kore’nin ismini duyuracak, gişe rekorları kıracak ve çığır açmış bir zombi filmi olacak. Bunun için filme yeni bir yüz ve farklı bir açı katılması mantıklı görünüyor.

NEW’in film şirketi yönetmeni June Park; “Böylesine mükemmel bir zombi hikayesi Kore’de gişe rekorları kırar.” diyerek, “Train to Busan”ın gelecek serisinin benzersiz sahneler ve hikayesiyle beklentiyi karşılayacağı mesajını vermiş oldu.

Kaynak: @gamenguide

Çeviri: PSHilal@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s