czun7dywqaaje8t

Son zamanlarda 4000 Koreli kadın ve erkekle bir anket yapıldı ve yılbaşını hangi dizi karakteriyle geçirmek istedikleri soruldu.

Ankete katılan kadınlar şu sıralar ‘Goblin’ dizisinde Kim Shin karakterini canlandıran aktör Gong Yoo’yu %25,6 oranla birinci seçtiler. İkinci sırayı ‘Moonlight Drawn by Clouds’ dizisinde Lee Young karakterini canlandıran Park Bo Gum %12,3 oranla aldı. ‘Descendants of the Sun’da Yoo Si Jin karakterini canlandıran Song Joong Ki ise %11,2 oranla üçüncü oldu. Aynı zamanda Gong Yoo’nun karakterinin 30 ve 40’lı yaşlarda ki kadınlar arasında çok popüler olduğu; Park Bo Gum ve Song Joong Ki’nin karakterlerinin 50’li yaşlarda ki kadınlar arasında popüler olduğu açıklandı.

cv6gbsyvmae0nce

Ankete katılan erkekler ise ‘Oh Hae Young Again’ dizisinde Oh Hae Young karakteriyle sevgi toplayan Seo Hun Jin’i %13,4 ile birinci seçtiler. İkinci sırada ‘Doctors’ dizisinde ki Yoo Hye Jung karakteriyle oyların %9’unu alan Park Shin Hye oldu. Üçüncü sırada ise ‘W’ dizisinde Oh Yeon Joo karakterini canlandıran Han Hyo Joo %8,8 oy aldı. Seo Hyun Jin oylarının çoğunu 30’lu yaşlardaki erkeklerden alırken, Park Shin Hye 20’li, Han Hyo Joo ise 50’li yaşlarda ki erkeklerden aldı.

Siz 2016’da ki hangi karakterle yılbaşını geçirmek isterdiniz?

Kaynak: @allkpop

Çeviri: veritaserum@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s