Ct7WFZmXEAEsE0X.jpg

Park Shin Hye Kore TV dizilerinde baş rollerde yer aldı. O dizilerden bir kaçı ise şöyle; You’re Beautiful, Flower Boys Next Door, Heartstrings. Filmleri ise Evil Twin, The Royal Tailor ve Hyung.

Bugünün azimli görünen toplumunda, başarının anahtarının can alıcı noktasının kendine inanmaktan geçtiğini söyleyen Güney Koreli şarkıcı/aktör Park Shin Hye ile karşılaşmak çok güzel. Park, Güney Kore güzellik markası Mamonde’nin modelliğini yapıyor ve güzellik hakkında şunları söyledi:

“Kendinizde hoşunuza giden ve gitmeyen özellikler ve onlara bakma şekliniz sizin güzelliğinizi tanımlıyor.”

cuaql63umaejmt5

“Bazı insanlar görünümlerini iyileştirmek için estetik ameliyat olmaya karar veriyor. Ama görüntünüzle barışık olmak ve kendine güvenmek önemli.” dedi Park, Mamonde’nin çiçek etkinliğinde.

26 yaşında ki Güney Koreli aktris kadınların kendi ciltleri konusunda rahat olmaları gerektiğini ve ağır makyajlarla güzelliklerini gizlememeleri gerektiğini söyledi.

“Makyaj birinin dış görünüşünü iyi yaparken, çok fazlası da kişinin özelliklerini gizler. Daha az makyaj daha iyidir ve doğal güzelliğinizle parlamak için daima daha iyi olacaktır. Özellikle, görünümünüzle mutlu olun.” dedi. Park, Güney Koreliler tarafından ‘Ulusun küçük kardeşi’ seçilmişti, değişmeyen güzelliği, iyi oyunculuk yetenekleri ve iyi kalpli kişiliğinden ötürü ona bu unvan verilmişti.

CvTXZTQW8AMV_un.jpg

Yetenekli aktris Güney Kore eğlence sektöründe yabancı değil. Çıkış dizisinden beri Park, Hallyu dalgasında yükselen yeteneklerden biri olarak daima çıtayı yükseltecek işlerde bulundu.

Onun yumuşak ve tatlı konuşması bir aktris olarak popülerliği ve çekici görünümü ile geçen yıl Kore’nin en etkili 40 ünlüsü listesinde olmasına şaşmamalı.

Onun cildinin iyi olmasının sırrını, sağlıklı bir yaşam tarzı ve zinde olmaktan eğlenmekten geçtiğini söylüyor.

“Miskin hissetmekten çekinmek için dışarıda çalışırım ve günlük pilates derslerine katılırım. Yoğun iş programım nedeniyle uyumaya zor zaman buluyorum. Ve cildim de donuk görünmeye müsait. Yüz maskeleri cildimi nemlendirmek ve parlak görünmesini sağlamak için hayat kurtarıcım oluyorlar.”

Ct6zB8dUMAIm_Wf.jpg

Kaynak: @women.asiaone

Çeviri: veritaserum@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s