Kaderinde İlginç Değişim Yaşayan 7 Koreli Ünlü

Biliyor muydunuz Ku Hye Sun oyuncu olmadan önce 2NE1 üyesi olarak çıkış yapabilirdi? Park Bo Gum oyunculuk kariyerinden önce umutsuz bir şarkıcı-besteci idi. Dahası? Won Bin neredeyse H.O.T üyesi olacaktı! Devamını okuyun ve K-pop yıldızı olmaktan dönmüş oyuncuları okuyun!

Ku Hye Sun

Ku Hye Sun SM Entertainment’da K-Pop idolü olmak için stajyerliğe başladı. YG Entertainment’da, bir kız grubunun üyesi olarak çıkış yapmaya hazırlanıyordu, bu demek oluyor ki o bir 2NE1 üyesi olabilirdi!

Park Bo Gum

Park Bo Gum lisedeyken şarkıcı ve besteci olarak demo CDlerini SM, YG, JYP Entertainment’a gönderdi. Hepsi de onu iyi karşıladı! Ama ajansı teklif edince o da oyuncu olmaya karar verdi. Son dizisinin OSTsini o seslendirdi!

Won Bin

Won Bin oyunculuğa başlamadan önceşarkıcı olmak istiyordu. SM Entertainment’ın ilk nesil K-pop grubu H.O.T.da yer almak için elemelere katıldı. Elemelerden geçemedi çünkü onlar H.O.T. için güçlü, kuvvetli ve sert görünen birilerini arıyorlardı.

Lee Jong Suk

Modellikten aktörlüğe geçen Lee Jung idol stajyer olarak kısa bir geçmişe sahip. Kalbinde modellik değil aktörlğk olduğunu farkedince 2007’de ajansını değiştirdi. Umduğunun tersine yeni ajansı sadece K-pop idollerini eğitiyordu. Bu yüzden bir erkek grubuna koymuşlardı onu. Öğretim programından nefret ediyordu ve diğer üyelerle iletişim ekikliği vardı, bu da başka bir ajans bulmasıyla sonuçlandı.

Kim Seon Ah

O günlerde çok popüler olan g.o.d erkek grubu bir bayan üyeye sahip olabilirdi:Kim Seon Ah! “g.o.d god6 olarak çıkış yapacaktı ama ismi g.o.d’a çevirdik” diyor lider Park Joon Hyung “Kim Seon Ah harika bir şarkıcıydı. Birlikte idol yıldızlar olabilirdik. O oyunculukta da çok iyiydi bu yüzden daha çok sevdiği işi seçti.”

Park Shin Hye

ct1t2afuiaabc69

ct1tsn2vuaaoo7g

Küçük bir yaşta, Park Shin Hye popüler şarkıcı Lee Seung Hwan’ın ajansı Dream Factory’de onun altında şarkıcı olmayı planlıyordu. Amacı Dream Factory’nin BoA’sı olmaktı! Duygusal derinliğini geliştirmek için oyunculuk da çalışıyordu ve bu konuda gayet başarılı olduğunu farketti. 16 yaşındayken Choi Ji Woo veKwon Sang Woo’nun Stairway to Heaven’ın da rol aldı. Oyuncu olmak için şarkıcılığı bıraktı ve gerisini biliyorsunuz!

Min Hyo Rin

BigBang Taeyang’ın kız arkadaşı Min Hyo Rin JYP seçmeleri için lise mezuniyetine katılmadı. Ailesi bu durumdan nefret etti ve ondan JYP eğitim merkezinde saatlerce çalışmasını istediler! “Sanırım bu şekilde hayalimden vazgeçeceğimi düşünüyorlardı.” Min Hyo Rin  Unni’nin Slam Dunk’ını anımsatıyordu. Haftada 2-3 çalışıyordum. Seul’daki çalışmalardan sonra Daegu’daki evime geri döndüğümde sabah 4 oluyordu. Tek başıma pratik yaptığım zamanlarda çok ağladım. Devam etmenin imkansız olduğunu fark ettim ve eğitimi bıraktım.”

Sizi en çok kimin hikayesi şaşırttı?

Kaynak: @dramafever

Çeviri: Lepisteseel@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

One thought on “Kaderinde İlginç Değişim Yaşayan 7 Koreli Ünlü

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s