Vogue Kore’nin Park Shin Hye Anlatımı 1

cvtqligusaauknv

Popüler dizilerinde ki oyunculuğuyla Hallyu aktrisi oldu ve son dizisi Doctors ile hayran kitlesini arttırdı. Eğer Park Shin Hye yemek için bir markete gittiyse, onu karşılamaya gelen pek çok teyze ile karşılaşıyor. Elbette bu popülerliği Günde 3 Öğün programın da ki başarılı ızgara pişirme teknikleri ve kimçi hazırlaması, tarlada çalışması ile yemek yapmakta ki başarısından kaynaklanıyor. Ailesinin restoranından bahsedip, ızgara yapmaktaki başarısından bahsedince Park Shin Hye elini salladı ve inkar etti.

“Bazen kendime engel olamayıp, sadece yiyorum ama ızgara yapmaya çok alışkın olduğum için bir yandan yapıp diğer yandan yiyebilirim.”

cvsf26tumaioqga

Park Shin Hye’yi tanımlarken söylenen sözler genelde hep aynı oluyor; kişiliği çok iyi bir aktris. Bu laf konuk olduğu programın yönetmeni Oh tarafından da onaylandı. Onunla çalışan bütün rol arkadaşları ona iltifat ediyor ve başkalarıyla ilgilendiğini söylüyorlar. Bunu en yakın zamanda Doctors dizi çekimlerinde sete gönderilen yemek ve içecek kamyonlarından anlayabiliriz; yakın arkadaşları Lee Hong Ki, Seo Hye Rim, Taecyeon ve daha fazlası sete kamyon gönderdiler. Ve bu etkinlikler 2-3 günde bir sürdü. O bu samimiyetini, büyük gözlerinde ki bakışlarıyla, rol aldığı neşeli karakterlerle, meslektaşlarıyla yakaladığı uyumdan, sürekli katıldığı hayır işlerinden, çeşitli TV programlarında gösterdiği dürüst tavrından yani tüm bunlardan işte Park Shin Hye çıkıyor diyebiliyoruz. Son zamanlarda o dizideki rolü için çok kilo verdi. Hayranları onun sağlığıyla çok ilgilendi ve hatta ajansı ile irtibata geçerek düşüncelerini dile getirdiler. Bütün bunlardan tüm insanların onun yaptığı işlerle ne kadar ilgilendiklerini görüyoruz. Onun yaklaşımı ona karizmatik ve güven verici bir duruş sağladı.

Kaynak: @Karen-8833

Çeviri: veritaserum@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s