cuktnp7weaaet1v

Gelecek Salı, sayılı Koreli ünlülerin eşyaları yardıma ihtiyacı olan çocuklar için açık arttırmaya sunulacak. Bu yardım etkinliğinde yer alan ünlülerden bazıları ise şöyle; Lee Seung Chul, Bae Yong Jun, Kim Woo Bin, Park Shin Hye.

2005’de kurulan etkinlik modern, geleneksel Kore sanatınının uluslar arası sanatlarla birleşimini ele alıyor ve dünyanın her yerinden insanı ağırlıyor. İlk bu işe başlandığında sadece 10,2 milyon won kar elde edilmiş ancak şimdi 10 sene sonra hemen hemen yılda 200 milyon won kazandırıyor. Ve şimdi elemenin ev sahibi gala sorumlusu Kore. Bunu yaparken bir kaç ünlü ismin de etkinlikte yer alacağı duyruldu.

cvocithxyaexv_c

Lee Seung Chul gitarını, çiçeği burnunda baba Bae Yong Jun özellikle onun için üretilmiş olan bir şişe şarabını, Kim Woo Bin bir kaç takım elbisesini ve Park Shin Hye el çantasını bağışladı. Bu eşyaların yanı sıra milli patenci Kim Yu Na’nın bir çift imzalı pateni ve golfçü Park In Bee’nin golf sopası da sunulacak. Maalesef ki, yardım etkinliği yalnızca Kore’de ikamet edeneler için geçerli olacak.

Kaynak: @dramafever

Çeviri: veritaserum@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Park Shin Hye, Kim Woo Bin ve Diğerleri Kişisel Eşyalarını Yardıma İhtiyacı Olan Çocuklar İçin Bağışladı” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s