5u-OhtfQckU.jpg

Park Shin Hye, Mamonde çiçek gününde günün en güzel çiçeğiydi. 26 yaşında ki aktris markanın tanıtımını yapmak için ilk kez Malezya’ya yolunu çevirdi. 14 Ekim’de 18:25’de Park Shin Hye sahnede belirdi. Heyecanlı hayranları 3 katlı binada toplanmıştı ve kuş gözü bakışıyla aktrisin çarpıcı görünümü dikkat çekiyordu.

IMG_8357.jpg

Utama öğleden sonra bu kalabalıkla başladı. Her kat Park Shin Hye’nin hayranlarıyla doluydu. Ben bile bazı hayranların sabırla sabah 10’dan beri beklediklerini duydum.

Bu sadece Park Shin Hye ile yapılan bir buluşma değildi aynı zamanda Mamonde çiçek gününün Malezya’da ki resmi açılışıydı. Olay Utama alışveriş merkezinde gerçekleşti.

5desfvtsrga

Eğer benim gibi Kore dizisi takipçisi iseniz, Doctors dizisine bayılıyor olmalısınız. Dizinin baş rollerinde Park Shin Hye ve Kim Rae Won oynuyordu. Benden bir kaç adım ötede gerçek hayatta Park Shin Hye ile tanışma şansı yakaladığım için çok memnundum. Çok kısa bir an sürse de yine olsa yine alkışlamaktan ellerimi kızartırdım. Şak şak.

IMG_8434.jpg

Nasıl her zaman bu kadar da güzel ve sevimli görünebilir??

IMG_8440.jpg

Tanıtım sırasında, Park Shin Hye’den bir buket çiçek alan şanslı hayranlar da vardı.

img_8431

lswb11mwyxe

img_8439

Hayranlardan birisi onun elini sıktı ve ona sarıldı bile. Elbette ben o şanslı hayranlardan biri değildim, ne yazık ki.

zarzagqgkle

 Buluşma ve selamlaşma 20 dakika kadar sürdü, eğlenceli bir şekilde sona erdi.

Halk bile bir kaç denemede bulundu, etkileşimli faaliyetlerde bulunarak özel hediyelerde elde ettiler. Yanında, stand fotoğrafları ve makyaj şovları da vardı.

cu8tdfbvuaakrd6

Güzellik ip uçları

Park Shin Hye’nin cildi pürüzsüz ve parlak görünüyordu uzaktan bile. Onun cilt bakımı sorulduğunda, o çok fazla ürün kullanmadığını açıkladı. Aslında onu sırrı cildini nemlendirici ile canlı tutmasından ileri geliyormuş. O Mamonde ürünlerini kullanıyormuş bu amaçla.

cuu70huviaayami

Şans ederi Park Shin Hye’nin en sevdiği çiçek de amber çiçeğiymiş çünkü Malezya’nın da ulusal çiçeği amber çiçeği.

Peki Park Shin Hye için çiçek günü ne ifade ediyor?

Mamonde çiçek günü sevgiyi göstermek için bize ilham verilerek kutlandı ve sevdiklerimizi takdir ederek onlara çiçek armağan ederek bu ilhamı canlandırıyoruz. Aynı zamanda bu etrafımızda ki güzellikleri takdir ettiğimiz bir gün böylece insanların güzelliği ya da doğa ananın güzelliği ortaya çıkıyor.

Onun için çiçek günü, bir takdir etme günü, bizi saran insanlar tarafından gördüğümüz sevgiye karşı memnuniyetimizi gösterdiğimiz gün.

cu8tgw-uiaaoetn

Mamonde çiçek günü sevginin ve takdirin yıllık kutlama günü. Kısa ama tatlı görünümüyle Park Shin Hye hayranlarıyla vakit geçirdi. Şanslı olanlarıyla el sıkıştı, sarıldı, fotoğraf çekindi. Bazıları yıldızdan bizzat çiçek aldı. Ayrılmadan önce Park Shin Hye, hayranlarıyla tekrar buluşmak için gelecek sene tekrar gelmeyi dilediğini ifade etti.

cu1rbrrwyaqorlp

Kaynak: @hellokpop, immateapot

 

Çeviri: veritaserum@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s