Kore dizilerinin göz kamaştıran dünyası farklı alanlarda uzmanlaşmış birbirinden başarılı oyuncularla dolu. Birçok muhteşem ekran kimyasıyla karşılaştık ve asla bir araya gelmez dediğimiz çiftlerin birlikteliklerine aşık olduk. Fakat hala birlikte rol almamış ama aslında dikkatleri çekecek ve yeni kıvılcımlar çıkaracak olan oyuncular var. Sözü fazla uzatmadan, gelecek dizilerde harika iş çıkarabilecek çift önerilerimize geçelim.

Kim Soo Hyun + Hwang Jung Eum

couple_pairings_ksh_hje-720x406

Kim Soo Hyun genellikle içine kapanık rollerde oynuyor. Hwang Jung Eum ise yaygaracı karakterlerin kraliçesi… İki oyuncu da son derece yetenekli ve sık sık rollere nasıl da kendilerini kaptırdıkları konusunda övgüler aldılar. Bizce bu iki aşırı zıt kutbun bir dizide birlikte rol almaları çok eğlenceli olur. Bu deli dolu bir romantik komedi de olabilir, kalp burkan göz yaşartan bir melodram da olabilir, son derece inandırıcı bir performans olacağı kesin.

Park Bo Gum + IU

couple_pairings_pbg_iu-720x406

Park Bo Gum IU’ya göre daha yeni bir oyuncu olsa da, o çok doğal ve konu oyunculuğa geldiğinde üstüne düşeni yapan birisi. Park Bo Gum özellikle duygusal çeşitliliği olan karakterleri canlandırmada çok başarılı, bu da IU’nun anlaşması kolay komşu kızı karakterleri ile mükemmel bir denge oluşturur.Bu ikisi neşeli bir romantik komedide ya da gençlik-okul dizisinde bir araya getirmek izleyiciyi ekrana kenetler.

Ji Sung + Ha Ji Won

couple_pairings_js_hjw-720x405

Şu inkar edilemez bir gerçek ki ikisi de kendi çabalarıyla oyunculukta çok deneyimli hale gelmiş kişiler. İkisi de defalarca farklı türde karakterleri ne kadar muhteşem canlandırdıklarını son derece zarif tarzlarıyla kanıtladılar. Çoklu kişilik bozukluğu olan bir adam, dublörlük yapan bir kadın mağrur bir kraliçe, bize her seferinde ikna edici performanslar gösteriyorlar. Bu ikiliyi aksiyon korku türünde bir dizide izlemek son derece heyecan verici bir deneyim olurdu.

Song Joong Ki + Park Shin Hye

couple_pairings_sjk_psh

Bu ikili de kendi çabalarıyla çok başarılı olmuş iki Hallyu yıldızı, ikisinin bir araya geldiği bir projenin nasıl parlayacağını bir düşünün. İlginç bir şekilde iki oyuncu da kariyerlerinde genç karakterlerden daha sofistike karakterlere dönüşme aşamasındalar—çiçek çocuktan erkeksi erkeğe, komşu evdeki sevimli kızdan zarif kariyer sahibi bir hanıma… Onları yepyeni rollerle bir arada görmek çok heyecan verici olacaktır.

Ryu Jun Yeol + Shin Min Ah

couple_pairings_rjy_sma-720x405

Bu çift bir araya gelirse kesinlikle şimdiye kadarki en alakasız eşleşme olur. Yeni bir oyuncu olmasına rağmen, Ryu Jun Yeol role bürünmekte ustalığını göstererek oyunculuğunu kanıtladı. Shin Min Ah güçlü vahşi, sevimli rollerde oynamasıyla biliniyor. İkisinin bir arada olması her türde müthiş olabilir ve kesinlikle eğlendirici olacaktır.

Kim Woo Bin + Han Groo

couple_pairings_kwb_hgr-720x405

Bu iki oyuncu oynadıkları rollerde güçlü ve bağımsız karakterleriyle tanınıyorlar. Onları bir araya getirmek demek hem bireysel hem de çift olarak güçlü ve kendinden emin karakterler yaratmak demek. Bu tür çiftler doğal olarak oluşacak güç çatışmaları ile izleyicilere eğlenceli dakikalar sunarlar. Bu şekilde istemeden aşık olan bir çifti en iyi şekilde canlandırmaları beklenir.

Yoon Shi Yoon + Uee

couple_pairings_ysy_uee-720x402

Kalp burkan, melodram kahramanı ya da şaşkın bir ergen, hangisi olursa olsun Yoon Shi Yoon o rolü yaşar. Aynı şekilde Uee son projelerinde bir oyuncu olarak ne kadar olgunlaştığını kanıtladı, karakter derinliklerini çok daha doğal bir şekilde yansıtıyor. Bizce bu ikili bize bambaşka bir kimya ve melodram veya romantik komedide duygusal çeşitlilik sunabilir ve izleyicileri daha ilk sahneden yakalayabilir.

Lee Jong Suk + Song Hye Kyo

couple_pairings_ljs_shk-720x405

Lee Jong Suk kiminle romantik sahnesi olursa olsun inanılmaz bir kimya oluşturabilen bir uzman, bu aynı yaşta bir kız olabilir, olgun bir kadın olabilir, ya da hatta bir erkek bile olabilir. Song Hye Kyo da aynı şekilde gerçek hisleri gibi rol yapan başarılı bir oyuncu. Bu ikili de şüphesiz uğruna ölünecek bir nuna aşı yaratabilirler.

Jang Geun Suk + Gong Hyo Jin

couple_pairings_jgs_ghj-720x405

Bu ikiliyi bir araya getirmek fazlasıyla eğlenceli bir iş olacaktır, bunu ne kadar değişik rollerde oynadıklarını göz önüne alarak söylüyoruz. Jang Geun Suk güçlü ve kibirli erkek karakterleri oynarken, Gong Hyo Jin tuhaf ve ekzantrik rolleriyle tanınıyor. Şüphe yok ki bu iki zıt kutbu bir araya getirmek altın değerinde bir komedi ve hiç umulmadık romantik kıvılcımlarla sonuçlanacaktır.
Tabii ki bu sadece bizim listemiz. Siz de bir arada görmek istediğiniz çiftleri bizimle paylaşın.

Kaynak: @funcurve

Çeviri: Lepisteseel@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s