Birden Fazla Kez Çift Olarak Rol Almış 11 Dizi Çifti

Tavuk mu yumurtadan çıktı yumurta mı tavuktan sorusunda olduğu gibi ekranlarında çiftleri yeniden birleştirdiğini düşünüyor musunuz? Onların birlikte nasıl iyi olduklarından ve kimyalarının ne kadar uygun olduklarından dolayı mı ikinci bir dizide birlikte rol aldılar? Yoksa daha önce birlikte oynayıp aralarındaki kimyayı geliştirdikleri için mi ikinci dizide de birlikte oynadılar?

Tavuk mu yumurtadan çıktı yumurta mı tavuktan sorusunda olduğu gibi bunu da belki hiç bir zaman bilemeyeceğiz. Her neyse, biz dizi kolikler için önemli olan bu değil, onları birden çok dizide çift olarak görmekten hoşlanıyoruz.

JANG HYUK VE JANG NARA

2

Jang Hyuk ve Jang Nara’nın “Fated to love you” dizisinde ki mükemmel kimyalarının sebebi ikilinin çaylak oldukları zamanda  ki oynadıkları “The Successful Story of a Bright Girl” dizisi olabilir.
Jang Hyuk o ilk çalışmasından sonra 12 yıl içinde Jang Nara ile biraraya gelmediklerini itiraf etmiş olsa da, onlar “Fated Love You”da bir araya geldikleri zaman birbirleriyle şaşırtıcı derecede rahattılar. Aslında, onlar “Old Goodbye” adlı tek bölümlük özel bir dizi ile üçüncü kez bir araya geldiler.

ERİC MUN ve JUNG YOO MI

1

Eric Mun’un yeni bir dizi çevireceğini duymak bile her zaman heyecan verici olmuştur, ama hiçbir şey o birkaç yıl öncesindeki rol arkadaşı ile çalıştığı uyum kadar olamaz. Eric Mun,öncelikle 2007 yılında yayınlanan ” Que Sera Sera” dizisi ile Jung Yoo Mi ile olan kimyasını kısa sürede çarçabuk geliştirmiş ve 2014 de “Discovery of Love” ile yeniden bir araya gelmişlerdir.
Ne var ki, iki yapım arasında ki benzerliklerin var olduğu bir gerçektir. Her iki dizide tema olarak aşk, dürüstlük özellikli ve ilginç bir sanatsal filmografisine sahip.

Joe Cheng and Ariel Lin

6

2000’lerin Tayvanlı dizileri inkar edilemez en azından Joe Cheng ve Ariel Lin’in, bir çift olarak oynadıkları sadece“It Started with a Kiss”dizisi değil onun devamında ki “They Kiss Again” dizilerinde de onlar birliktelerdi. Aynı zamanda bu diziler romantik komedi tarzındaydı.
İkilinin gerçek hayatta yakın arkadaş oldukları ve Joe Cheng’in iki yıldır Ariel Lin ile olan ilişkisini “aileden daha yakın” şeklindeki açıklaması bir sır değildir. Aslında, onların en son yaptıkları işbirliği “Race The World” adında bir Çin yarışma programıdır.

MİKE HE VE RAiNİE YANG

7

Muhtemelen Tayvanlı dizilerden bir sonraki “Devil Beside You” ve “Why Why Love” ile birlikte rol almış olan en tanınmış çift, Mike He ve Rainie Yangdır. Her iki dizide sadece romantik ilişkileri anlatmıyor aynı zamanda aile ilişkilerine de yer veriyor.
Oyunculuk açısından her ikisini de göz önünde bulunduracak olursak onları 2007 yılından bu yana birlikte görmedik. Onların uyumları gördüğüm Tayvanlı diziler arasında en iyilerdendir. Bir gün yine ikisini bir arada görmeyi ümit ediyorum.

JUN Jİ HYUN VE KİM SOO HYUN

3

Muhtemelen bir çok kişi “My Love From The Star” dizisi hit olduğundan Jun Ji Hyun ve Kim Soo Hyun’u tanıyor. Ancak, Jun Ji Hyun ve Kim Soo Hyun, Jun Ji Hyun’un ilk öpücük sahnrsi ile taşınan filmi “Hırsızlar,”da  birlikte çalışmışlardı.
“My love from the star” az kalsın farklı bir şekilde çıkış yapacaktı. Jun Ji Hyun neredeyse rolü reddediyordu ve onu ikna etmek Kim Soo Hyun sayesinde oldu.

LEE DONG WOOK VE LEE DA HAE

5

“Hotel King” için yapılan ilanı hatırlıyorum. Ahh evet ben yaparım. “My Girl” benim izlediğim ilk Kore dizisiydi ben onunla bir kore dizi çılgını oldum bu yüzden benim için çok önemli. (Tüm eski Kore dizi severler bunun anlamını bilirler.) Lee Dong Wook ve Lee Da Hae daha sonra başka bir yapıtta da birlikte oldular.
9 yıl aradan sonra yapılan bir işbirliği ile elbette daha olgun olunduğundan “Hotel King” “My Girl”e benzemez. İkisi arasındaki uyum gerçekten rakip tanımaz.

TENDER HUANG VE SHARA LİN

8

Yakın zamanda yayınlanan Tayvanlı dizi “Better Man”de üç çift oynamış olabilir, ancak sonucunda Huang ve Shara Lin aralarındaki heyecanlandırıcı uyumu gösterdiler. Bu bir tahmin değil. 130 bölümlük “Better Man”de deneyimli olan çift öncesinde uzun soluklu bir yapım olan ve yürek burkan bir aşk hikayesi olan “Of God Loves” ı paylaşmışlardı.

PARK SEO JOON VE HWANG JUNG EUM

4

Park Seo Jun ve Hwang Jung Eum’ın “She Was Prety”de oynayacakları ilan edildiğinde ben de herkes gibi sadece “Kill Me Heal Me”deki kardeşlerini duygusal imalı olan uyumlarından dolayı olduğunu düşünmüştüm.
“Kill Me Heal Me” bizim için biraz kaygı verici olmuş olsada “she was prety”ile bu sorun çözülmüş oldu. “She was prety”de farklı bir rolü oynamış olmaları uyumları açısında kesinlikle ikisi için de daha iyi olmuştur.

BARON CHEN VE MEGAN LAİ

9

Şimdiye kadar muhtemelen hit bir dizi olan “Bromance”yi izlemişsinizdir. Fakat “Bromance”nin bu çift için ilk bir araya geliş olmadığını biliyor muydunuz? Altı yıl kadar önce onlar ilk olarak iki eğlence endüstrisinin işleyişini konu alan”Because of You”adında kısa bir dizide oynadılar.  Aslında “Bromance”nin yapımcıları o diziyi izledikten sonra onların birlikte olmasına karar vermişler.
Baron Chen ve Megan Lai’nin her zaman ekranda böyle iyi bir uyumları vardı. Hatta Onlar “Becouse of you” dan önce aynı lisedelermiş ve o zamandan beri birbirlerini tanıyorlarmış.

GEORGE HU VE ANNİE CHEN

10

George Hu ve Annie Chen’in her zaman birbirleriyle iyi bir uyumları var iken, onların “Love, Now” dizsindeki evli çift rolleriyle daha büyüleyici olduklarını söylemek az bile gelir. Neyse ki onlar bizim için, hızla bir yıl aradan sonra ikisinin oynadığı “Around the Love” ile buluşturdular. Genellikle tamamen farklı hikaye ve karakterleri olsa da “Love Now” ve “Around The Love” inişli çıkışlı bir ilişkiyi ve romantik komedi tarzını ekranlara yansıttı.
George hu ve Annie Chen genelde birbirine benzer rollerde oynadılar.

JUNG YONG HWA VE PARK SHİN HYE

pjimage1

“You Are Beautiful”da ki Jung Yong Hwa’nın Kang Shin Woo rolü her ne kadar Park Shin Hye’nin Go Mi Nam rolüne ışık tutsa da ikilinin orda teknik olarak bir beraberliği yoktu. Kang Shin Woo’nun sessize Go Mi Nam’ı koruduğu yürek burkan sahneleriyle yakaladıkları uyum sadece 2 yıl aranın ardından üreticiler tarafından “Heartstring” ile sonunda bir çift olarak görülmelerini sağladı.

YOON KYUN SANG VE PARK SHİN HYE

doctors-kdrama-cute-yoon-do-550x309

İkili beraber daha önce Pinocchio dizisinde rol almışlardı ve tekrar Doctors dizisinde bir araya geldiler.

LEE WAN VE PARK SHİN HYE

İkili daha önce Stairway to heaven dizisinde rol almış ve daha sonra 2006 yılında yayınlanan Tree of heaven dizisinde oynamışlardır.

Hangi çiftleri ekranlarda yeniden bir arada görmek istersiniz? Yorum olarak bize ulaşabilirsiniz?

Kaynak: @soompi

Çeviri: KYelfnr@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

2 thoughts on “Birden Fazla Kez Çift Olarak Rol Almış 11 Dizi Çifti

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s