Cnw3k8ZVUAEe1-T

SBS’nin Pazartesi-Salı dizisi Doctors yüksek reytinglerle son buldu. Ve 26 Ağustos’ta aktör bir röportaj gerçekleştirdi.

Kim Rae Won yüksek reytingler konusunda ki isteğini göstermekte çekingen değildi, “Reytinglerin iyi olacağını biliyordum çünkü olimpiyat sezonunda yayınlnıyordu dizi.” Tipik olarak izleyiciler zaten televizyon karşısında oluyor olimpiyatları izlemek için ve bu da tuz biber oluyor tabi diziler için. Kim Rae Won ekledi, “Yönetmenle çok şey hakkında konuştum. Hatta hikayenin çok yavaş ilerlediğini düşündüğümüz için iki bölümü birleştirip bir bölümde sunmayı bile önerdik birbirimize.”

Kim Rae Won’un karakterinin dans ettiği ve Park Shin Hye ile öpüştüğü sahne çok dikkat çekti. Çoğu izleyici sahnenin çok kuru olduğunu söyledi. Kim Rae Won bunu kabul ederken çekingen değil, “Bir hataydı, Sanırım sahnede çalan şarkı çok iyi değildi. Ayrıca çekim yapmak için çok fazla zaman yoktu. Benim hatam değildi. Yönetmen ona inanmamızı söyledi ama son bölümde o da hata yaptığını kabul etti.

“Bu ilk öpüşme için gerçekten çok çalıştım. Aşkımı nasıl daha iyi ifade edebilirim diye kendimce çok düşündüm. Beraber rol yaptığım aktris Park Shin Hye çok güzeldi ve kıyamayacağınız kadar değerli bir insan. Bu yüzden çekimler boyunca çok yüzüm kızardı.”

Kim Rae Won ayrıca çok fazla insanın diziye konuk olmasından memnunmuş, “Bize çok yardım ettiler.” Özellikle Jo Dal Hwan’ın rolünü etkileyici bulduğunu belirtti ve şahsen ona teşekkür ederek, “Dizi sen iyi rol yaptığın için çok güç topladı.” dedi.

Kaynak: @soompi

Çeviri: veritaserum@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s