RO79357694_w1000_h0

İşte — sevimliliğinin anı.

Onlar Myeong Hoon’un ameliyatı için hazırlandılar ve onun ailesini ziyaret ettiler. Seo Woo Myeong Hoon’un eşini arkadaşına kaba davrandığı için dışarı attı, Hye Jung’u sorumlu göstererek. Doktorlar omurgaya ilişkin bir tümörün sinirlere zarar verdiği için ameliyatı uygun buldular. O ameliyatın sonucunda kötürüm kalabilir. Sonra Hye Jung, babasıyla buluşur ve neden babaannesinin ölümü hakkında neden hiçbir şey yapmadığını ona sorar. O da tedavi için anlaşmazlığın mümkün olmadığunı babasına söyler. Young Guk Seo Woo ile sevgili olmaya başlar. Kang Soo istekle çevresindeki doktorlara yardım eder. Ji Hong Myeong Hoon’u Hye Jung olmadan ameliyat etmez ama Hye Jung’un tereddütleri vardır. Myeong Hoon da bu fikire karşıdır. Hye Jung’u ameliyatı kasten eline yüzüne bulaştırması ve onu öldürmesi için ikna eder. Ama ameliyat başarılı geçer ve onlar kutlamak için bir yerlere giderler. Neşeleri kısa sürer çünkü beyin ölümü gerçekleşen kadının suyu gelir ve aceleyle hastaneye giderek bebeği kontrol etmeleri gerekir. Kısa sürede annenin yaşam çizgisi durmuştur. Sonra Tae Ho, hastanenin başkanı olarak görevinin başına getirilir. Serseri doktorumuz Myeong Hoon ile karşılaşır. Hayatını kurtardığı için ona teşekkür eder ve birbirlerine gülümserler bile. Sonunda Ji Hong Hye Jung’a doğru bir şekilde evlilik teklifi eder. Gül yaprakları ve beyaz takım elbiseyle.

Myeong Hoon’un değişimi belki de biraz fazladır. Karakteri başka bir açıdan analiz ettim ve bu biraz tuhaf göründü. Belki de bu onun görmediğimiz zayıf tarafıydı –aciz, acınası ve ölmekten korkan. Ek olarak hayatınızı kurtaran doktorlara karşı iyi davranmak istersiniz! O halen Hye Jung’un elinden geleni yapmadığını belirten adi bir adam olsa da durum bu. Galiba sonda sövüp saysaydı bu kadar sevmezdim.

Çayını yudumla ve artık günahkarca gülümseme.

Sanırım onu durduran şeylerden biri karakterlerin yenilenmesiydi. Biz gerçekten komik durumlardan geçtik, bizi karanlıktan uzaklaştıran ve hepsi oyunculara ve onların kişiliklerine bağlı oldu. Sevdiğim şeylerden biri herkesin kendi acayipliklerinin olmasıydı, ufak karakterlerin bile. Kyung Joon küfürbazdı, Kang Soo eğlenceliydi, Joong Dae öz saygıdan yoksundu, ve diğerleri de öyle. Ve yazarlar bu karakterleri iyi vurguladılar. Dizi karmaşıklıktan uzaktı ve onlar bunu yaptılar.

Hamile hastayı daha fazla görecek miyiz diye merak ettim. Bu başından sonuna kadar güçlü bir altplandı. Ve cidden çok ağladım. Duygusuz bir ölüm değildi ve buna hazırlanmak için bir kaç bölüm geçirdik ama yine de beni derinden etkiledi. Kocasının tepkisi düpedüz vahşi bir hüzündü, daha fazla acı verdi. Bebekler de beni benden aldılar bu yüzden bütün su işlerinden kendimi çektim. En azından küçük sokak köpeği yaşadı.

Şimdi benim sırada ki sihirli hilem…

İstediğim mutlu sona kavuştum. İyi miyim? Sanırım. Bu dizinin sizi sarsacak pek çok sahnesi oluyor. Sessizce oturup, aylakça izlenecek bir dizi değildi. Tam gelişmiş, heyecanı dorukta olan bir diziydi. Dilediğim tek şey daha fazla aksiyon sahnesi görmek istememdi. İlk bir kaç bölümde görmüştük ama böyle olması daha iyi. Böylelikle yüreğimde bir yumuşama hissedebildim. Kesinlikle çilingir sofrasına değen bir diziydi ve şimdi bitti. Öyleyse bu harika dizi için güzel bir veda yapalım En iyisi olmasaydı, elbette yükseklere tırmanamazdı.

Puanlama

Senaryo…………………………..9

Sinemacılık……………………..9

Tempo……………………………9

Kaynak: @allkpop

Çeviri: veritaserum@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s