Doktorların Tutkulu Hayatlarını Ele Alan 7 Romantik Kore Dizisi

CpV80P7UEAIlr4VCpaLtULVIAAtXAk

Doctors dizisinde müthiş bir uyum yakalayan Park Shin Hye ve Kim Rae Won bizlere beyaz önlükler ve hipokrat yemini dışında başka şeyler hatırlattı. İşte tutkuyla mesleğini icra eden doktorların yer aldığı 7 Kore dizisi:

  1. Blood- Hastanede bulunan vampir doktorlar hakkında bir gerilim gizem dizisi. İnsan doktor Gu Hye Sun vampir doktor Ahn Jae Hyun’a aşık olur. Ve birlikte Ji Jin Hee ile savaşırlar. O da güçlü bir vampirdir ve vampir virüsünü iyileştirmeyi araştırmaktadır. Bu dizi ayrıca baş rol iki yıldızın gerçek hayatta birbirine aşık olması ve evlenmelerinden ötürü de gözde.
  2. Doctor Stranger- Kuzey Kore’den gizlice gelen zeki bir doktor hakkında olan şüpheli bir dizi. Bu dizi, Jin Se Yun’u ararken kılık değiştirmiş şekilde hayatına devam eden doktor Lee Jong Suk, Kuzey Koreli ajanlar tarafından izlenen hayatta kalıp kalmadığı belli olmayan uzun zamanlı aşkının peşindedir. Park Hae Jin ise kendi intikam planlarıyla hastanede onun rakibidir. İntikam mı yoksa aşk mı kazanacak?
  3. Emergency Couple- Mutlaka izlenmesi gereken hastanede geçen aşkın ikinci bir şansa sahip olduğunu anlatan bir romantik komedi dizi. Choi Jin Hyuk ve Song Ji Hyo genç tıp öğrencileri iken evlenmiş ve sonra boşanmış bir çifti oynuyor. Tekrar yıllar sonra hastanede meslektaş olarak karşılaşıyorlar.
  4. Yong Pal- İntikam, hırs, aşkın bol miktarda işlendiği bir dizi. Joo Won serserilerin tarafında olan bir doktor ve Kim Tae Hee komada olan gizemli bir kadın varis. Ölümle yaşam arasında sıkışmış bir halde hastanenin gizli odasında kalıyor.
  5. Good Doctor- Otizmine ve geçmiş aile trajedisine rağmen mükemmel bir cerrah olan genç bir adamın ilham verici öyküsünü anlatan bir tıp dizisi. Joo Won’a bu dizide ki rolünden dolayı ödül verildi ve Moon Chae Won ona aşık olan kadını oynadı dizide.
  6. Descendants of the Sun- Hastane ve ordu aksiyonunu birleştiren ve ortaya güzel bir aşk çıkartan romantik dizi. Asker bir adam hastanede güzel bir kadınla tanışır. Ve ona vurulur. O da ona aşık olacak mı? Kader gizli bir plan. Popüler dizi baş rollerin aşklarının ön planda olmasıyla dikkatleri üzerine çekti.

Şimdi sıra geldi şu sıralar yayınlanmakta olan ve hepimizin sevdiği diziye. 1 numaranın ne olduğunu tahmin edebilen var mı?

CpV80SRUMAE9rlx

7. Doctors- Geçmişten bugüne kişisel ve mesleki yaşantılarıyla bizleri coşturan doktorların dizisi. Park Shin Hye doktor olan öğretmeni Kim Rae Won’dan ilham alan umutsuz öğrenci Yoo Hye Jung’u oynuyor. Onun zor kişiliği zorluklarla karşılaşıyor ve hayatta ki engelleri aşıyor. Öğretmeni ile yıllar sonra aynı hastanede karşılaştığında, neler olacak dersiniz?

Cps-8StUsAACJwg

Kaynak: @dramafever

Çeviri: veritaserum@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

2 thoughts on “Doktorların Tutkulu Hayatlarını Ele Alan 7 Romantik Kore Dizisi

  1. çok güzel begendim baska çıkarttıgın doktor dizi tercihin var mı ? varsa yayınlar mısın…şimdiden tessekkür ederim

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s