park-shin-hye_1470807935_ㅔㅔ

10 Ağustos’da Park Shin Hye Doctors dizisinde görülen tırnaklarından ötürü bir özür yayınladı. Biraz önce Instagram’ında paylaştığı postayı direk sildi.

İlk olarak SBS resmi bir açıklama yaptı ve çoğu izleyicinin gerçek hayatta hiçbir doktorda bu tür bir tırnak bakımını görmediğini söylemesi üzerine, gerçeklikten yoksun olmalarından dolayı özür diledi. Bir kaç saat sonra, Park Shin Hye de Instagram hesabından özür diledi ve özrünü şöyle belirtti, “İzleyicileri kalan 4 bölümde temiz tırnaklarla selamlayacağım. Çevrim içi internet sitelerinde yaptığım tırnak seçimim büyük bir olay olması yüzünden bu seçimimi kaldıracağım. Aslına bakarsanız, bu o kadar da büyük bir mesele değil.”

Bununla birlikte, Shin Hye ikinci ve üçüncü cümlesini hemen sonra düzenledi çünkü vurgusu eleştiri almıştı. Özrünün bir kısımını sonra şöyle yaptı, “Çoğu insanın ilgilendiği yaptığım tırnak seçimimi kaldırdım. Özür dilerim.”

Özründe değiştirdiği küçük şeylere rağmen, Park Shin Hye hemen paylaştığı yazıyı sildi. Ama netizenler ne onun tırnakları ne de özrü hakkında memnun olmuş görünmüyorlar.

Sizler bu tırnak mevzusu hakkında neler düşünüyorsunuz?

Kaynak: @allkpop

Çeviri: veritaserum@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Park Shin Hye Doctors’da Görülen Tırnak Bakımı Yüzünden Eleştiriler Aldı” için 3 yorum

  1. Bende aslında ilk bölümlerde farketmiştim ama ameliyathaneye girene kadar.. Yaptıklarından hem kendisi hemde senarist sorumlu.. Park shin hye kendi yaptığı hatayı örtbas etmek için”Bu o kadar da büyütülecek bir şey değil” demesi bence çok yanlıştı. Eğer bir oyuncuysa oyunculuğun hakkını vermeli..Benim düşüncem bu..

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s