Park Shin Hye Bir Sonra ki Projesinde Song Joong Ki İle Rol Alırsa?

 pshsjk

Eğer böyle bir şey olursa muhtemelen SongSong çifti toz duman olabilir. Kimse Song Joong Ki’nin Güney Kore’nin en çok aranan yıldızlarından biri olduğunu inkar etmez. Son başarılı dizisi “Descendants of the sun” sebebiyle aktör şu an Asya’da en çok aranan kişilerden. Song Hye Kyo’nun çalıştığı aktörlerde rekor kırma potansiyelinde oluyor ama siz bir de Joong Ki’nin eşleştiği aktrislere bakın.

Doctors aktrisi Park Shin Hye’nin Song Joong Ki ile ileriye yönelik olası baş rollerde olması umuluyormuş. Eğer ikisinin olduğu bir proje olursa, ikilinin birlikte ilk çalışmaları olmayacak. Onlar daha önce Jeonju uluslar arası film festivalinin elçileri olarak iş birliği yapmışlardı. Etkinlikte birlikte gözüktüler ve aktif olarak kampanya projelerine katıldılar.

Hem Song Joong Ki hem de Park Shin Hye hayranlarından övgü alan ve oyunculuk yetenekleri ile meslektaşları tarafından saygı gören popüler aktörler. Hallyu yıldız olmalarının yanı sıra ikisi de şu an altın çağında ve beraber çalışırlarsa SongSong çiftinin popülerliğini silip süpürebilirler.

İlginç şekilde Park Shin Hye’nin Heirs’da baş rolü paylaştığı Lee Min Ho, Song Joong Ki’nin kız arkadaşı söylentisi olan Song Hye Kyo ile çift oldu. Lee eski bir röportajında, Song Hye Kyo’nun ideal tipi olduğunu söylemişti:

“Ben ideal tipim Song Hye Kyo sunbae ile çalışmak isterim. Onun zarif ve klasik bir tarzı olmasına rağmen karizması da çok güçlü ve oyunculuk yeteneği sıradışı.”

Şimdisi için Park Shin Hye ve Song Joong Ki’nin yer aldığı bir proje söz konusu değil. Bu yalnızca bir söylenti. Aktris dizisi Doctors’ın çekimleriyle meşgulken, Song Joong Ki de yeni filmi Battleship Island’ın hazırlıklarını sürdürüyor.

Kaynak: @en.yibada

Çeviri: veritaserum@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s