2043540_article_99_20160722090403

Singles dergisi Ağustos sayısında, “Açlığın boyutları” adlı fotoğrafları paylaştı. Fotoğraflarda Park Shin Hye elçi olarak görülüyor. Shin Hye bu yıl Mart ayında Filipinler, Manila, Tondo bölgesinde yapılan çocuk bölgesine giderek orada kilerle buluşmuş.

Gana’da ki çocuklarla karşılaştığımız zaman sene 2011’di. Park Shin Hye ve hayranları başlattıkları kampanya ile, dünya üzerinde ki yardıma ihtiyacı olan çocuklara destek olmak için kollarını sıvadılar. Ve Gana’da ki yer 2013 Aralık ayında tamamlandı.

Yakın fotoğraflarda, Park Shin Hyen çocuklarla birlikteyken güzel gülüşüyle harika görünüyor. Park Shin Hye ve hayranlarının başlattığı bu “Starlight Angels projesi”nin geçici olmadığı, dünya çapında ki çocukların eğitimini, kişiliğini ve hayallerini destekleyebilmek için sürekli olacağı duyuruldu.

Filipinler’de ki Shin Hye Merkezi ise Ekim’de tamamlanacak. Ve daha da önemlisi, bu projelerin yapılması için gerekli paralar, Park Shin Hye’nin her yıl düzenlediği hayran buluşmaları ve fotoğraf albümlerinden elde edildi.

Cn9TSqEVIAAPT2y

Kaynak: @TripleEdoubleLU

Çeviri: veritaserum@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s