Park Shin Hye Gana’daki merkezden sonra Filipinler, Manila’da başka bir Shin Hye Center daha kuracak. Moda magazin dergisi Singles’ın Ağustos sayısında, Manila Sampaloc bölgesinde bu yılın Mart ayı sonunda Shin Hye’nin oradaki çocuklarla paylaştığı değerli vakitlerden kalp ısıtıcı sahneler yayınladı.

2011 yılında Gana’da bir hayırsever vasıtasıyla Avanne adında bir kıza yardım etmeye başladığı için Park Shin Hye ve onun uluslararası hayran kitlesi “Starlight Angels Projesi” adı altında tüm dünyada ihtiyacı olan çocuklara yardım etmek için bir proje başlattı. Bu hayır projesinin bir parçası olan ilk Shin Hye Centre’ı Aralık 2013’te Gana’da kurdular.

Gana’daki Shin Hye Centre kütüphane, oyun alanı ve yaklaşık 1000 çocuğu destekleyecek temel ihtiyaçlar alanlarından oluşmaktadır. İkinci Shin Hye Centre Manila’da kurulduğu için Shin Hye’nın ajansı SALT Entertainment’ın her çalışanı Manila’da Sampaloc bölgesinde çocuklarla yüz yüze bağlantı kurdu. Park Shin Hye’nin Mart’taki Filipinler, Manila gezisinde çocuklarla bir buluşma ve merkezin inşasını ziyaret planı yapıldı.

Park Shin Hye ve çocuklar sonunda buluştular ve Kore’den gelen malzemelerle renklendirilen tişörtlerle harika vakit geçirdiler.

Park Shin Hye ayrıca öğle yemeğinde bölgedeki yaklaşık 150 çocuğu ziyaret etti. Her birine en sevdiği yemekleri kendi elleriyle servis etti ve ayrıca merkezin inşasını başlaması için bir kutlama yaptı.

Kaynak: @hancinema

Çeviri: MerveIşık@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s