Doctors Oyuncuları Sette Eğleniyor

094e66dd-bf65-4d12-9619-7121b71adee6

Siz de Doctors’ı izleyerek bu yaz eğlenenlerden misiniz?Aktör Baek Sung Hyun ve SBS son zamanlarda bir kaç kamera arkası fotoğrafı paylaştı. Emin olun, sizin de beğeninizi kazanacaklar. Baek iş arkadaşlarıyla neşeli bir ortam yaratarak dizinin setine hayat getirdi. Doktor Pi son zamanlarda Instagram hesabından eğlenceli fotoğraflar paylaştı, kamera arkasında oyuncuların olduğu. O ve uzun zamanlı arkadaşı Park Shin Hye dar ve siyah kolonlar arasında uyuya kalmış pozu verdiler. Onlar hastane ve set ortamını harmanlamaya çalışmışlar.

8c64cf32-6a0e-42dd-937a-e2607ff9be25

27 yaşında ki sevimlilik abidesi başlığını atmış bu fotoğraf için, “Sevimli doktor Hye Jung~ Bugün Doctors’ı izleyeceğim ya siz?”

İkinci arkadaş canlısı kamera arkası fotoğrafında, Kim Min Suk ve Pyo Ye Jin Baek’le mutlu bir poz veriyor ve onları başlıkta tanıtıyor. Birbirleriyle çok samimi görünüyorlar ve hatta kameralar yokken bile.

32301bca-98cb-4191-a823-0b5de3c5e755

SBS aynı zamanda dizinin 8. bölümünde Soon Hee’nin Hawaii restoranında olan tıp ekibi partisinden fotoğraflar paylaştı. Dizinin set ekibi şöyle dedi,

“Çok fazla sahne var hastanede ve aktörler bu durumdan dolayı birlikte çok zaman geçiriyorlar. Onlar çok samimiler ve birbirlerine çok yardım ediyorlar. Bundan dolayı, aktörlerin harika bir uyumu var ve set daima neşeli ve mutlu bir havada, tıpkı ekrandan gördüğünüz gibi.”

Şu ana dek 8 şaşırtıcı bölüm yayınlandı, ve izleyecek 12 bölüm daha var! Hangi bölümde aktörlerin en iyi uyumu sergilediğini düşünüyorsunuz?

 

Kaynak: @dramafever

Çeviri: veritaserum@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s