Doctors’da Kim Rae-won, Park Shin-hye, Yoon Gyon-sang Aşk Üçgeni Alevleniyor

photo743338SBS Pazartesi&Salı draması Doctors’ın 6. Bölümünde Ji Hong, Hye Jeong tehlikeli bir durumla karşı karşıya gelince öfkelendi.

Hye Jeong neredeyse bıçaklanacak olduğunda, Ji Hong onunla birlikle olan ve o sahnede aslında kendini kurban edebilecek olan Yoon Do’ya kızdı. Ji Hong, Yoon Do’ya “Her şey bu kadar kötüleşene kadar ne yapıyordun?” diye bağırdı. Yoon Do şaşırdı ve “Ne yaptım?” dedi. Ji Hong’un onu “Çünkü bununla ilgili hiç bir şey yapmadın” diyerek belli belirsiz suçlaması tuhaftı.

Ji Hong aceleyle bıçaklı saldırıya uğrayan Hye-jeong’a koşarken Hye-jeong’un onun için ne kadar kıymetli olduğunu bir kez daha farketti. Hye-jeong’un güvende olduğunu öğrendiğinde “Bunu bir insanın bir insana gösterdiği insani bir davranış olarak düşün” dedi ve sonra ona sıkıca sarıldı.

Ji Hong, Hye-jeong’a aşık olan tek kişi değildi. Yoon Do da ayrıca onun gerçekçi kişiliği sayesinde ona giderek yakınlaşmaya başladı. Hye Jong’u gördüğünde kalp atışlarının hızlandığını hissetti. Ve Hye-jong’un da ona ilgi duymasını umdu. Hye Jong, Ji Hong’a ilgi duyduğunda Yoon Do ona sordu “Bana hiç ilgi duymadın mı?”

Kaynak: @hancinema

Çeviri: betulsoyluu@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s