photo742677

“Doctors”ta Park Shin-hye için Kim Rae-won ve Yoon Gyoon-sang’ın sinir harbi var. Zor şartlardaki çocukça atışmaları ilgi topladı.

SBS’nin Pazartesi& Salı dizisi, “Doctors”ın 5. bölümünde, Yoo Hye-jeonglayken(Park Shin Hye) rahat hissetmeyen Jeong Yoon-do (Yoon Gyoon-sang) ile, Yoo Hye-jeong’u korumaya çalışan Hong Ji-hong (Kim Rae Won) arasında sinir harbi yaşandı.

Başından beri Yoo Hye-jeong’u sevmediği için, onu cesaretini kırmak için zor bir ameliyata soktu. Fakat, Yoo Hye-jeong zekasına güvendi ve vazgeçmek istemedi. Hatta, Jeong Yoon-do’nun meydan okumasına karşılık “Bu kazanabileceğim bir oyun” dedi.

Hong Ji-hong, Yoo Hye-jeong’un zor bir duruma itildiğini düşündüğü için, onu savunmak istedi. Hong Ji-hong, Yoo Hye-jeong’u Jeong oon-do’nun gereksiz kavgalara sebep olabilecek girişiminden korumak istedi. Fakat, Yoo Hye-jeong sindirilmiş olmak istemedi. Yoo Hye-jeong ve Ji-hong sonunda zor ameliyata birlikte girmeye karar verdiler.

Yoo Hye-jeong onun için endişelenen Ji-hong’a kendine güvenli bir şekilde, “Bu benim kavgam. Bana gelen kavgayı engellemem. Kazanabileceğim kavgaları kabul ederim.”. Ji-hong ise, “Sadece her zaman yanında olduğumu bil. Her zaman sana yardım etmeye hazırım” dedi.

Kaynak: @hancinema

Çeviri: Lepisteseel@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s