Kim Rae Won ve Park Shin Hye Birlikte Çalışmanın Nasıl Olduğunu Açıklıyor

image-1-new

Eğer Doctors dizisini izliyorsanız, bu iki baş rol arasındaki uyumu fark etmemeniz imkansız. İlk iki bölümde öğretmen öğrenci ilişkisine odaklanmış olsalar da, ileri ki bölümlerde aralarında aşk patlaması olacağını biliyoruz.

vuy

Onların çalışmalarına yorum yapmak hakkında Park Shin Hye son röportajında, aktör Kim Rae Won ile oyunculuk yapmanın çok rahat… ve korunaklı olduğunu söyledi. O önceki işlerinde genelde kendi yaşıtlarındaki aktörlerle çalışmış olsa da Kim Rae Won ile aralarındaki yaş farkı yüzünden ona daha da çok güvendiğini söyledi. “Yaşıtlarımda ki aktörlerle çalışmak daha çok diğerine yaslanmak gibi ve birlikte diziye şekil veriyoruz. Kim Rae Won ile çalışırken bana daha çok arka çıkıyor ve ondan çok destek alıyorum.”

Cl1uXvOWkAA5SGS

Kim Rae Won da övgü söz konusu olduğunda tıpkı Park Shin Hye gibi davranıyor. Park Shin Hye için mükemmel kişiliği olan ve diğer aktörlere karşı çok düşünceli bir insan yorumunu yapıyor. Park Shin Hye’den kıdemli bir aktör olarak ona verebileceği herhangi bir öğüt olup olmadığı sorulduğunda Kim Rae Won, “Öğüt vermektense, birlikte zevkli bir şekilde çalışabileceğimize inanıyorum ve onunla çalışmayı merakla bekliyorum” demişti.

İlk 4 bölümün özeti:

https://vk.com/video200817857_456239017

Ve dizi hakkında bir dip not: Dizi Tayvan’a rekor fiyatla bölüm başına 40 bin dolar ile satıldı. Bu rakamın Hallyu yıldız Park Shin Hye sayesinde olduğu söyleniyor. 🙂

Kaynak: @onetnaisa

Çeviri: veritaserum@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s