Doctors 4. Bölüm Özeti

photo740542

Daha yakın sorgunun üzerine Hye Jung zaman aşımı üzerine azıcık daha acı çekiyor. Onun huyu hiç olmadığı kadar kötü oluyor ama şimdi onun tıp uzmanı olma bahanesi var. Savaşçı serserilere karşı ağzına geleni söylemek Hye Jung için tek şey. Hemcinsi doktorlar için durum farklı. Yoon Do açıkça elinden geleni yapıyor ve Hye Jung için böylesi bir üstünlük taslama adil değil.

Doctors elindekinden olmamak için tehlikeye yakınlıktan uzak duruyor. Henüz Hye Jung’un uzman kişiliği iğneleyici sözler ve kusurlarla açıklığa kavuşmamış olsa da, parlak Hye Jung halen orada. Sadece Soon Hee ileyken bunu görebiliyoruz. Hye Jung ayrıca ekipteki acemi doktorları nedense küçümsüyor. Bu sahneler karşılıklı saygının açıkça bir göstergesi.

Hikayenin arka planında Ji Hong, değişmeyen bir tecrübeye sahip. Bunun iyi bir şey olduğunu düşünmüyorum. Ji Hong’un öğretmenlik konusundaki lütfu kendi çapında sinir bozucu. Seo Woo ve Hye Jung’a hala onun öğrencileriymiş gibi davranıyor, sanki onların büyüyüp tıp uzmanı olduklarını bilmezmiş gibi. Bu da iğneleyici ve çatlaklar arasındaki repliklerin iki arada bir derede kalmasına neden oluyor.

tumblr_o96swkfgYA1uyyadwo1_500 tumblr_o96swkfgYA1uyyadwo2_500

Bu yaratıcı seçimler beni canlı tutuyor. Özellikle geçmişte olan tüm öğretmen öğrenci ilişkisinin bir kenara atılmasını istemiyorum ama Ji Hong’un öğretmenlik konusundaki ısrarı sona erse güzel olurdu. Neredeyse Ji Hong helikopterden adım attığı anda, Hye Jung’a geliyor. Doctors genel olarak iyi ve eğlenceli bu yüzden pek kötü yorum yapmak istemiyorum ama gerçek hastane işi çok dinamik ve stresli. Hastalarla ilişkilerin ön planda olduğu ve onların sorunlarının çözüldüğü sahneleri daha çok görmek istiyorum. Hye Jung baş rol olduğu için daima onun haklı çıkması pek hoş olmuyor.

Sizler ne düşünüyorsunuz? Kötü kız Hye Jung ileri ki bölümlerde neler yapacak?

Kaynak: @WilliamSchwartz

Çeviri: veritaserum@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s