ClmZCT8UoAInzRk

SBS 2 yayın kuşağı ile yeni dizilere başladı. Ve bana sorarsanız biri kayıp diğeri ise zafer ile sonuçlandı. Doctors dizisi Park Shin Hye ve Kim Rae Won ile ortalığı kasıp kavurarak, ulus genelinde %12,9 reyting elde ederken, ikinci bölümünde ulus genelinde %1,3 artış ile %14,2 reytinge ulaştı. Bu etkileyici bir başarı, iki baş rol aktörün uyumunun ve karakterlerini harika bir şekilde yansıtmalarının sonucu.

Benim diziyle ilgili tek hoşlanmadığım nokta, hemen göze çarpan birbirlerinden hoşlanan öğretmen ve öğrenci durumu. Ne de olsa o daha bir lise öğrencisi. Sadece bu durumu görmemiş gibi yapacağım ve bunun yakında bitmesini umacağım böylece yetişkin aşkı ile artık soğuk ve yanlış gelen bir his olmayacak.

Bence Pazartesi-Salı günleri Doctors için bir kilit noktası. Ve böyle giderse %20 reytingi aşacak bu da Kim Rae Won için müthiş olacak, hala Punch dizisindeki geri dönüşüyle etki yaratıyor. Ayrıca Park Shin Hye için de büyük ilgi yaratan başka bir dizi projesi olacak. Çarşamba-Perşembe günleri dizi reytingleri aşağı seviyede. Lucky Romance bile halen %10 reytingi aşamadı. Bu yüzden Uncontrollably Fond Temmuz’un ilk haftası ilk bölümüyle sıçrama yaşatabilir.

Kaynak: @koalasplayground

Çeviri: veritaserum@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s