Park Shi Hye Yeni Dizisinde Yaşattığı Gerçek Duygular İçin Takdir Edildi

201606202104991113_1_99_20160620210504

Park Shin Hye yeni dizisi “Doctors” daki aksiyon sahneleri için çalışıyor ve onun sıkı çalışması etrafındaki herkes tarafından fark edildi!

Aktrisin ajansı S.A.L.T. Entertainment, Star News’i 21 Haziranda bilgilendirdi, “Park Shin Hye zor aksiyon becerilerini çekimler boyunca düzenli olarak aksiyon okuluna giderek kazanıyor.”

Park Shin Hye’nin işine olan hırsı onunla birlikte çalışan insanlar tarafından fark edildi.Bunların içinde dizinin yapımcısı olan Oh Choong Hwan ve diğer başrol oyuncusu Kim Rae Won da var.

Oh “Aksiyon sahnelerini 12 saatte çektik ve bunları vücut dublörü olmadan yaptı. Diziyi izlediğinizde şok olacaksınız” diye bildirirken Kim Rae Won da “Onun yüksek tekmeleri dikkat edilmesi gereken bir şey. Bir keresinde bacağı kafamın üzerinden geçti. Geçenlerde yapımcı Oh, Park Shin Hye’nin takla atma ve tekmeleme sahnelerini dublör olmadan oynayacağını söylediğinde çok şaşırdım.” dedi.

Park Shin Hye “Doctors” için sadece dövüş becerileri öğrenmiyor ayrıca ameliyat odası prosedürleriyle ilgili de bazı bilgiler ediniyor. Bir üye belirtiyor “Dizide gerçekçi bir cerrahi operasyon sunmak için Park Shin Hye operasyon sahnesini inceledi ve bir profesörün yönlendirmesini aldı. Operasyon sahneleri dizide yakında gösterilecek bu yüzden lütfen dört gözle bekleyin.”

Kaynak: @allkpop

Çeviri: betulsoyluu@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s