photo736251

SBS’nin yeni Pazartesi & Salı draması “Doctors” ın birinci bölümünde Kim Rae-Won ve Park Shin Hye arasında ilk karşılaşma yayınlandı.

Yoo Hye-jeong (Park Shin Hye) müzik mağazasından bir CD çaldı ve müzik mağazasının sahibi Yoo Hye-jeong’un bir şey çaldığından şüphelendi.Yoo Hye-jeong suçlamayı “Hadi birlikte polise gidelim.Senin gibi masum birini suçlayan biri cezaevine gitmeli”. diyerek güçlü bir şekilde reddetti.

Bunlar olurken mağazada bulunan Hong Ji-hon (Kim Rae-won) “Eğer o bir şey çalmış olsaydı böyle kendinden emin olabilir miydi?” diyerek ona yardım etti. Yoo Hye-jeong da “Savunmana ihtiyacım yok. Ne ahmak ama!” diye bağırdı ve hızla mağazadan çıktı.

Sonra, Hong Ji-hong dışarıda onu takip etti ve ona “Bir şey çaldın, insanları kandırdın ve sana yardım eden birini aşağıladın.Sana yardım etmemin sebebi sadece öğrenci olman.Çünkü sen çok acemisin, hayatın için bir şans vermek istedim.Eğer bir yetişkin olsaydın, bunu senin için yapmazdım.”

Yoo Hye-jeong “Yaşlı adam, beni seviyor musun? Lolita kompleksin mi var? “Sadece” kelimesi uygun erkek ve kadın ilişkisi için kullanılır.” Hong Ji-hong ” “sadece” dinlemeyi bilmeyen insanlara üstünlüğümü göstermek için kullandığım kendime özgü bir ifade.” diye açıkladı.

Yoo-Hye-jeong Hong Ji-hong’ u teklemediğinde ve onu kontrol altına aldığında, Hong Ji-hong “Oldukça çekici.Hadi çıkalım.Bir lise öğrencisi olmadığını söylediğin için birlikte dışarı çıkmamamız için bir sebep yok.Bana böyle davranan ilk kadınsın.”

Yoo Hye-jeong “Deli olmalısın” dedi ve birden lise öğrencisi olduğunu ortaya çıkardı. Yoo Hye-jeong ayrıca kazara çaldığı CD’yi düşürdü tekme attıktan sonra koşarak uzaklaştı.

Kaynak: @hancinema

Çeviri: betulsoyluu@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s