2016061610161166979_550

Üniformalı bayan liseli öğrenciler arasında yıldızı parlayan Park Shin Hye ve ondan 9 yaş büyük olmasına rağmen Kim Rae Won ile laboratuvarda ki randevuları esnasında aralarındaki neşe verici konuşma insana aşkın duygusal sevimliliğini hissettiriyor.

2016061610160739dec_550

Park Shin Hye kötü huylarından pişman olup sonunda doktor olacak bir öğrenci rolüyle karşımıza çıkıyor. Yani dizinin başlarında onun lisedeki halleri ve Kim Rae Won ile nasıl tanıştıklarına dair bölümler ile köprü sahnesi yer alacak gibi görünüyor.

Fotoğrafların ikisi Park Shin Hye ve Kim Rae Won’un okulun laboratuvarında kimse yokken Kim Rae Won’un Park Shin Hye bir şeyler öğretirken çekilmiş olduğu resimler ve resimlerden anlaşılacağı üzere ikisi daha yeni tanışmış ve aşklarının henüz puslu olduğu zamanlar gibi görünüyor. Park Shin Hye kötü kızı oynamasına ve öğrenmeye karşı azıcık bile ilgi duymamasına rağmen kimyevi deneyler yapıyor.

2016061610161421717_550

Ekip çalışanları bu sahneler için şunları söyledi: “Bu çekimler sırasında Kim Rae Won ve Park Shin Hye aralarında şakalaşıyorlardı bu yüzden kimyasal olayların olduğu bu sahneler çekilirken çekimlerin dışında farklı bir atmosfer oluşmuştu.”

Kaynak: @iduobo

Çeviri: Elifnur@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s