Kötü Kız Hye Jung Doctors’ta Ruh Eşi İle Karşılaşıyor

tumblr_o8x7s2gSjW1tmjt2ko5_400

SBS’nin ‘Doctors’ dizisinin yeni fragman ve fotoğrafları, biyoloji öğretmeni Kim Rae Won ile tanıştıktan sonra kötü kız karakterini değiştirmeye başlayan asi ergen kahraman Park Shin Hye’nin özgeçmişini daha ayrıntılı anlatmaya devam ediyor. Posterde “Seninle tanıştıktan sonra daha iyi bir insan olmaya başladım.” yazıyor. Kim Rae Won masada kalan ilk hastasından sonra kariyerinden kaçan bir cerrahı canlandırıyor ve problemli öğrencileri ile daha fazla zaman geçirdikçe ona asıl meslek aşkını çağrıştırdığı için her iki yol da aynı yere çıkıyor.

poster

Fragman kötü çocuk Ji Soo’nun  motosikletinin arkasında dolaşan gittiği her yerde soruna sebep olan ve kavgaya giren Park Shin Hye ile açılıyor. O ömründe hiç öyle bir öğretmen görmediğini söyleyerek “iyi öğretmen” kavramıyla alay ediyor. Bu sırada Kim Rae Won okulda işe başlar ve Shin Hye ile birkaç kez karşılaşmasından sonra o kızın öğretmeni olmakla başa çıkamayacağını açıklar.

Doctors65

Ama kaşla göz arasında yakınlık kurarlar ve Rae Won şakasına “Tamamen bana aşık oldun, değil mi?”

“Seninle tanıştıktan sonra daha iyi bir insan olmak istiyorum.” Gerçekten de tavırlarında değişme görülür çünkü babası tarafından terk edilip büyük annesi ile yaşamaya ilk geldiğinde huysuz ve hayattan nefret eden bir kızdı. Ama büyük annesinin sıcaklığı ve öğretmeninin ilhamı onu altüst eder ve kısa sürede hevesle okula gitmeye başlar.

Elbette tüm bunlar öz geçmiş çünkü karakterlerimiz yıllar sonra, bayan kahramanın dost gibi görünen düşmanı Lee Sung Kyung ile bir araya geleceği ve yeni bir kıdemli olan Yoon Kyun Sang’ı tanıyacağı aynı hastanede çalışan iş arkadaşları olarak yeniden buluşacaklar. Şimdiye kadar yapılan tüm tanıtımlar dramanın sıcacık ve iyi hissettiren bir gençlik draması resmini çiziyor bu yüzden umarım odak noktası popüler dramalardaki medikal prosedürlerden ziyade budur. Çok amin.

Doctors ilk bölüm 20 Haziran Pazartesi! Sakın kaçırmayın!

Kaynak: @dramabeans

Çeviri: -miinHyunice J@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s