“Doctors” Diğer Karakter Tanımları

Kang Mal Soon rolünde Kim Young Ae (Hye Jung’un Büyükannesi)

180px-KimYoungAe51

Hayatta kalabilmek için, kalbini ya da vücudunu her şeyini elden çıkarmaya hazır. Oğlunun hatası yüzünden kendini torununa karşı suçlu hissediyor. 50 yaşında restoran değil ama küçük bir atıştırmalık lokantası var. Buradan kazandığını torunun okuması için okul harcı olarak veriyor.

Yoo Min Hoo rolünde Jung Hae Kyun (Hye Jung’un babası)

180px-Jung_Hae_Kyun

Hassas ve fazlasıyla egoist. Güçlü baskıcı bir karakteri var ve her şey onun kontrolündde gitmezse çok kızabilir. Hye Jung’un annesi de benzer bir karakterde bu da onların sık sık çarpışmasına yol açıyor. Babası kazara Hye’un annesini yaralıyor ve onun ölümüne neden oluyor. Babası Hye Jung’a karşı suçlu hissetse de, yaşadığı utancın etkisiyle Hye Jung’u ihmal ediyor.

Kim Seo Chul rolünde Ji Soo (Hye Jung’un geçici erkek arkadaşı)

180px-Ji_soo

Lise zamanındaki en harika çocuk. Güçlü yumrulara sahip. Sıradışı iyi biri çocuk ve Geun Dong lisesinde çok ünlü. O tam bir artist. İğneleyici ve asil Hye Jung’a doğru çekiliyor. Hye Jung’un kalbini kazanmak için çok fazla cahilce şey yapıyor.

Cheon Soon Hee rolünde Moon Ji In (Yoo Hye Jung’un yakın arkadaşı)

180px-Moon_Jieun

Okul müdürünün kızı. Ailesi zengin olsa da o sade bir kız. Çok sadık biri, Hye Jung’la olan arkadaşlığı bir erkeğe duyulacak aşktan daha az değil. Liseden mezun olunca babası onu okuması için yurt dışına göndermek istiyor ama o buna uymuyor ve Hye Jung’la birlikte yaşamaya gidiyor. Kook-il hastanesi kafesinde çalışıyor ve doktor olmayı hayal ediyor.

Lee Ga Jin (Hye Jung’un üvey annesi)

Metres evin hanımı oluyor. Zorlama bir kibarlığı var. Kocasının önünde her zaman evet diyor. Hye Jung kurbanın akrabasından kendine menfaat çıkarmasına katlanamıyor ve kendi başına yaşamak için evden ayrılıyor.

Yoo Yuna rolünde Han Bo Bae (Hye Jung’un üvey kızkardeşi)

200px-HanBoBae

Babasıyla benzer özelliklere sahip, bu yüzden her yerde lider konumda. Bir çok düşmanı olmasına rağmen kızkardeşine karşı iyi. Onun karakteri Hyr Jung’u ailesine bağlayan bir tel gibi. Annesi yüzünden kedini değersiz hissediyor.

Kaynak: @PSHdaily

Çeviri: Lepsiteseel@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s