maxresdefault

“Doctors” ve “Beautiful Mind” yakında geliyor. Birbirlerinden tamamen farklı olmaları haricinde ikisi de medikal bir drama.

“Doctors” romantizme odaklanıyor. Umutsuz, suçlu birinden aşkla dolu bir doktora dönüşen bir kadın ile adalet için savaşan bir adamı konu alan “Doctors”ta Park Shin Hye ve Kim Rae Won oynuyor.

“Doctors” ve “Beautiful Mind” bayan başrol rüzgarı ve erkek başrol rüzgarı olarak ayrılabilir. “Doctors”ta Park Shin Hye’ye daha fazla odaklanılırken “Beautiful Mind”da Jang Hyeok’a odaklanılıyor.

Şu an Pazartesi – Salı dramalarında erkek başrol rüzgarı daha güçlü. Jang Geun Seok ve Yoo Jin Goo SBS draması “Jackpot”ta dizginleri ele almışken Kang Ji Hwan, Park Ki Woong ve Jeong Bo Seok MBC draması “Monster – 2016”da başı çekiyor. Bayan başrolü ile güçlü tek drama KBS 2TV’nin draması “Baek Hee is Back”.

“Doctors” Pazartesi – Salı dramalarına yeni bir soluk getirse de getirmese de ya da “Beautiful Mind” Pazartesi – Salı dramalarında devam eden ‘erkek başrol rüzgarı’na katılsa da katılmasa da iki drama da dikkat çekiyor. ‘Neigborhood Lawyer Jo Deul Ho’ mücadeleden ayrıldıktan sonra Pazartesi – Salı dramalarında pek de etkili olmayan %10 reyting kaydedilirken Pazartesi – Salı dramalarına tekrar hangi dramanın hayat getireceğini görmek ve beklemek ilginç olacak.

Bu arada “Doctors” ve “Beautiful Mind” 20 Haziran’da saat 22.00’de yayınlanacak.

RO59906153_w920_h700

Kaynak: @allkpop

Çeviri: miinHyunice@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s