“Doctors” Ana Karakter Tanımları Yayınlandı

doctors1-800x450

Senaryo Özeti

Dizi, karanlık geçmişlerini bırakıp yoluna devam eden bir kadın ve bir erkek hakkında. Bu insanlık ve tıp dizisi hayatta bir kere karşılaşılacak bir aşk fikrini bize sunacak.

Gerçek aşk insanları değiştirebilir. Ne tür bir aşk bir insanın yaşamını sonsuza dek değiştirebilir? Aşk insanları farklı şekillerde etkiler. Aşk kötü bir insanı iyi birine, iyi bir insanı da kötü birine dönüştürebilir. Hye Jung, Ji Hong, Seo Woo ve Yoon Do’nun karşılaşmaları birbirlerini etkiliyor ve birlikte büyüyorlar.

Dizi aşkın bir insanı nasıl büyütüp değiştirebileceğini, değişikliğe uğrayan yaşamlar arasındaki farkı anlatacak. Ayrıca, nefretten etkilenenlerin birbirlerini aşağı çekip cehennemdeymişçesine acı çektireceğini göreceğiz.

Dahası, önyargı ve soğuklukla dolu bu medikal dünyada, insanlığını ortaya koymak için tek başına çok çabalamış olan kahramanımızın yanında, insanlığın bir ortaya çıkıp bir kayboluşunu izleyeceğiz, hadi bu medikal dizide derin dokunuşu ve umudu deneyimleyelim.

Yoo Hye Jeong (Park Shin Hye)

Park-Shin-Hye 3745434642_cedb347b_image CkAZR4lUYAEnXgi

 

Hye Jeong umutsuz, problemli bir öğrenciden doktora dönüşür. Kook il Hastanesinde Akademisyen olarak çalışmaya başladığı andan kibirli halleriyle tartışmaların odak noktası olur. Bundan başka burada öğretmeni Ji Hong’la bir kez daha karşılaşır.

Hong Ji Hong (Kim Rae Won)

Kim-Rae-Won

Kim Rae Won güçlü bir sağ duyusu olan bir beyin cerrahı olacak ve fotoğrafta elleri ceplerinde kameraya gülümseyen bir duruş sergilemiş. Onu bu pozundan uzman ve kendine güvenen biri olacağını anlıyoruz.

Yoon-Gyun-Sang

Yoon Gyun Sang, zengin ve özgür ruhlu karakteriyle ve fotoğraftaki gamzeleriyle bize sıcak bir hava vermeye çalışmış.

Lee-Sung-Kyung

Lee Sung Kyung, güzel ve akıllı karakteriyle parlak pembe bir elbise içinde ışıldayarak kendine güvenen kolları bağlı bir poz vererek gülüşünden emin bir eda göstermiş.

Doctors” 20 Haziran’da başlayacak. Hala ilk fragmanı izlemediyseniz, işte:

Kaynak: @soompi

Çeviri: Candy,miinHyunice,Lepisteseel@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s