20’li Yaşlardaki Aktrislerin Gururu

photo727979

20’li yaşlarında olmalarına rağmen bir yer edinen ve çevresine ışık saçan birkaç aktris var. Park Shin Hye (26) ve Kim Go Eun I (25) onlardan ikisi. Kalabalığı etkilediler ve genç aktrisler olarak gururlarını korudular.

En çok dikkat çekeni Park Shin Hye. O 6. Sınıftayken SBS’nin “Stairway to Heaven” dizisinde rol aldı ve şu zamana kadar kendi yolunda yavaş yavaş ilerledi. Yönetmenlerin listelerinin başında yer alan isimlerden biri o. 5-6 yıl içindeki başarıları onun güven kazanmasını sağladı ve SBS draması “You’re Beautiful”, “The Heirs” ve “Pinocchio” ile zirve yıldız oldu.

Park Shin Hye’nin dikkatleri üzerine çekmesinin diğer bir nedeni de Japonya ve Çin’de kazandığı etki. Hallyu’da böyle bir etki sadece K-Pop yıldızları için değil aktrisler için de nadir bir durum ve Park Shin Hye, Jeon Ji Hyun ve Song Hye Kyo ile birlikte Top 3 Hallyu kraliçesi olarak tanımlanıyor. Ayrıca o her yıl hayranlarıyla konser ve hayran buluşması düzenleyen tek aktris.

CjvmjrFVEAA6TKA CjvmjrGUYAAk-mt

Diğer yandan Kim Go Eun çoğunlukla filmlerde yer aldı. 2012’de “A Muse” ile çıkış yaptı “Coin Locker Girl”, “The Advocate: A missing body” ile devam etti ve en yeni filmi “Canola”. 20’li yaşlarındaki aktrisler için bir ikon olduğunu herkes bilir. “Canola”dan Yoon Yeo Jung “Yapım şirketine filmde eğer Kim Go Eun varsa ben de varım dedim.” dedi.

Park Shin Hye ve Kim Go Eun zirvedeki iki isim ama Park Bo Young, Park So Dam ve Lim Ji Yeon onlara yetişiyor. Farkı havaları, renkleri var ve ikisi de kendi alanlarında en iyi.

Park Bo Young “sertifikalı” aktris. “Speedy Scandal”, “A Werewolf Boy” filmleri ve TVN’in “Oh My Ghostess” draması ile başarılı bir şekilde adını duyurdu.

Park So Dam ve Lim Ji Yeon yeni aktrisler. Halkın zihninde derin etki bırakarak dolaşıyorlar.

Kaynak: @hancinema

Çeviri: miinHyunice@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s