Bar Kavgalarından Doktor Önlüğüne, “Doctors”

Doctors10

SBS’nin yeni dizisi “Doctors”ın karakter tanımlamaları daha önce yapılmıştı. Dizi baş rolde oynayan Park Shin Hye’nin sıkıntılı geçen gençlik çağından sonra beyin cerrahı asistanına dönüşmesini konu alıyor. Bunu da Kim Rae Won’un oynadığı karakterin yardımıyla başaracak. Ji Hong onun hastanedeki cerrahi öğretmeni ve aynı zamanda liseden biyoloji öğretmeni. Peki ama neden o? Hadi hep birlikte bu liseden sevimli, masum ve karşılıksız aşklar umalım!

Park Shin Hye annesini kaybeden ve babasıyla berbat bir ilişkisi olan bu yüzden de umarsızca yaşamaya karar veren isyankar bir genç kız olarak rol alacak. Akıllı, dik kafalı, yumruk kavgasında hiç kaybetmeyen ve daima başı dertte olmasına rağmen istekli bir şekilde okuyor böylece sonsuza kadar bu şekilde yaşayamayacağını anlıyor. Kim Rae Won bir hastanın hayatına mal olan bir hata yapan genç bir cerrah ve bu hatasından dolayı kariyerini bırakmaya karar verip lisede biyoloji öğretmeni olmaya karar veriyor. İşte o lisede belalı nakil öğrenci Park Shin Hye ile karşılaşıyor ve onlar birbirlerinin hayatlarını daha iyiye doğru etkileyerek hayallerinin peşinden gidiyorlar. 13 yıl sonra, Hye-jeong cerrahi asistanı oluyor ve hastanede eski öğretmeni ile yeniden karşılaşıyor.

Lee Sung-kyung iyi bir aileden gelen ve her şeyde hep bir numara olmak isteyen sevimli bir kızı oynayacak. Ama Park Shin Hye okula nakil olduğunda, sonunda rakibiyle tanışacak ve hayatında ilk defa birisine kaybedecek. Yarasına tuz basmak için, biyoloji öğretmenine karşılıksız aşk besleyecek böylece dikkatleri Hye-jeong’dan daha çok kendi üzerine çekebilecek. Yetişkinlik zamanlarında tekrar rakip olduklarında, Lee Sung-kyung ne pahasına olursa olsun kazanmak için elinden geleni yapacak.

Yoon Kyun-sang zengin ailesinin mirasından kaçınmak için cerrah olmayı seçen varlıklı bir mirasçı olarak aşk dörtgenine yakalanacak. Lee Sung-kyung’un onu sevdiğini bilecek ama ondan sıkılıp hız treni misali bir aşk arayacak. Sonu bilinmez kahraman ile tanıştığında ise ona sırılsıklam aşık olacak.

Fragman Park Shin Hye’nin arbede anında başlıyor ve o şunları söylüyor, “Umarsızca yaşamak daha fena ve ölmekten daha çok kendine küfretmek gibi. Ama şu anda bile umarsızca yaşamak istediğimde, içimdeki ses bana şunu soruyor, Ne zamana kadar böyle yaşayacaksın?” Sonra gelecekte bir doktor olarak uyanıyor derin düşüncelerinden ama dövüş iç güdüsü hala sağlam- Kim Rae Won kafasını okşayarak onu selamladığında, o saldırıya geçiyor ve sonra şok içinde “Öğretmenim” diyor.

Kim Rae Won ona güler gülerken diyor ki, “Uzun zaman oldu.” O da bu anısını şöyle öykülendiriyor, “Belirsiz geçmişin seni bir gün bulacak, nefret ya da aşk dolu olsun.”

“Doctors” 20 Haziran’da başlayacak. Bizi takipte kalın!

Doctors27

Kaynak: @dramabeans

Çeviri: veritaserum@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

 

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s