Ciil0FCUYAI02d_

Üç yıldır hayran spor günü etkinliğinin yapılmaması ve Shin Hye’nin spora olan sevdası nedeniyle bugün gerçekten Shin Hye var gücüyle etkinliğe katılmak istedi. Fakat dizi çekimleri yüzünden yaralanmaktan korunması gerekiyordu. Ancak o hiç insaf göstermeksizin bunu önemsemeden etkinliğe katıldı.

Birkaç çarpışmadan dolayı birazcık yara aldı ama bu onu durdurmaya yetmedi.

Ve instagramında lise bölümlerinden peruklu bir resim paylaştı.

Shin Hye ruj rengi ve parfümüyle ilgili hayranlarından gelen tüm soruları cevaplandırdı ve biriyle beraber aynı Slot makinesinden aldığı bir Nike’ ı giydi. Shin Hye hayranlarına karşı gerçekten dürüst ve gün geçtikçe daha da güzelleşiyor.

proxy

Oyuna Dair: Etkinliğin başında her bir hayran hediye olarak Millet’in ceketin aldı. Ve herkes yarışma için iki gruba ayrıldı. Altı oyun oynandı. Herkesin katıldığı ve sadece ilgilenenlerin katıldığı toplam iki tür katılım gerçekleşti.

Kazanan hediyeyi Shin Hye’den alacaktı. Oyunun süresi bir buçuk saatti ve son yarım saati A&O ile Shin Hye’nin bölümü olacaktı. Hayranların en ilgili olduğu konu Shin Hye’nin verdiği kilolar oldu. O bu konuda farklı bir şey kullanmadığını ve aşırı diyet programları uygulamadığını fakat sağlıklı egzersizlerle zayıfladığını bu yüzden endişe edilecek bir şeyin olmadığını söyledi.

image-533

Shin Hye son zamanlarda golf oynamayı epey seviyormuş. Annesi ve babasıyla birlikte sürekli golf oynamaya gidiyorlarmış. Fakat babası profesyonel bir oyuncu olduğu için farklı yöntemlerle oynuyor ve bu da onun ağır yenilgiler almasına neden oluyormuş. Bu yüzden artık o golf oynamaya gitmeme kararı aldığını söyledi.

“Hyung” filmi hakkında: Film yakında gösterime girecekmiş. Onun rolü filmde etkiliymiş ve dolu dolu bir karakteri varmış bu yüzden herkesin onu izlerken keyif alacağına inandığını söyledi.

Önümüzdeki ay birçok Hollywood filminin çıkmasından dolayı vizyonda yer bulabilirlerse bir sonraki ay film yayınlanacakmış. Eğer bulamazlarsa erteleneceği için tarihi hakkında kesin birşey söyelyemedi.

Shin Hye’nin gitmek istediği yer hakkında: O denize gitmeyi istiyormuş fakat yazın çekimleri olduğu için ve onun ardından da birçok ülkedeki hayran buluşmaları yüzünden çok meşgul olacakmış ve kendine ayıracak hiç boş vakti kalmıyormuş. Bu yüzden Shin Hye bu yaz denize gidebileceğini düşünmüyor.

CiY1XYyVEAAy6nv

“Doctors” dizisi hakkında: Onun çoğu rolü sağlıklı, neşeli ve biraz ağlamaklı olmuştu fakat bu sefer çok güçlü ve öncekilerle aynı olmayan bir rolü oynayacakmış.

O bundan büyük bir keyif aldığını söyledi. Zaten önceden denemediği rollerle kendine meydan okumak istediğini hep söylüyordu. Şu anda dizinin lisede geçen bölümlerini çekiyorlarmış. Karakteri oynamayı gerçekten istediği için diziyi kabul etmiş.

Yazın sıcağıyla başa çıkmak kolay olmadığından ve insanın ruh halini kötü etkilediğinden dolayı ekip Shin Hye için endişeleniyormuş. Yazım çekim yapmak gerçekten de hiç sorun yaratmayacak mı sorusuna Shin Hye bunun sağlığını kaybettirecek bir şey olmadığını, sağlığına dikkat edeceğini ve bunun için çabalayacağının cevabını verdi.

991586318_b9abd692_W04

Kaynak: @pshdaily

Çeviri: KYelfnr@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s