SBS’nin Yaklaşan Dizisi Doctor’ın İlk Senaryo Okuması Gerçekleşti

DoctorsBaoShouCiTaiCiPaiLianXianChangZha59936

12 mayıs tarihinde SBS’nin yaklaşan dizisi Doctors’ın ilk senaryo okuması gerçekleştirildi. Dizinin pazartesi-Salı günleri yayınlanacağı açıklandı.

Dizi başlarda bir gangster olan ama doktor olduktan sonra olgunlaşan ve bu süreçte hayatının aşkıyla karşılaşan genç bir kadının hikayesini anlatıyor.

Park Shin Hye cesur bir kahraman olan Yoo Hye-Jung’u canlandıracak. Yoo Hye-Jung inanılmaz derecede asi bir genç iken birisi onun hayatını değiştirir ve o cesur bir doktora dönüşür. Bu rol Park Shin Hye’nin önceki rollerinden farklı gibi görünse de genellikle hoş, samimi, yufka yürekli bir kadın kahraman rolü sergileyeceğinden Heirs’ deki rolüne benzerlik gösterebilir.

Kim Rae Won ise onun neşeli akıl hocalığını üstlenen karakteri canlandıracak. O yaşadığı acı kayıplar nedeniyle olaylara temkinli yaklaşan bir kalbe sahip. Genç yaşlarında ailesine kaybettikten sonra tıbbi stajyerliğe başlamış ve bir hastasının ölümü üzerine mesleki ciddi bir değişime giderek öğretmen olur. Muhtemelen Park Shin Hye’nin oynağı karakterle karşılaştıktan sonra ise doktorluğa geri döner.

Lee Sung Kyung işte ve aşkta Hye Jung’un büyük rakibi olacak kıskanç biri olan Jin seo Woo’yu canlandıracak. Ve tabii ki hiç bir dizi zengin veliahtsız olmadan tamamlanmış sayılmaz bu yüzden ateşli Yoon Kyun Song bu rolü doldurmak için paraya ihtiyacı olmadığı halde kendi isteğiyle doktor olarak çalışan kaygısız zengin bir çocuğu canlandıracak.

Yoo Da In ve Kim Min Seok’un da dizide yer alacağı doğrulandı. Yani öyle tahmin ediyorum ki dizide birden fazla birbiriyle çakışan aşk çokgenleri olacak.

Tecrübeli oyuncu Kim Young Ae, Yoo Hye Jung’un karizmatik babaannesi rolünde, Yoon Hye Young, Seo Woo’nun materyalist annesi rolünde, Eom Hyo Seob ise Seo Woo’nun babası Seon Gook Hwa’nın da kardeşi rolünde yer alacak.

İki aktörün de “Doctors” dizisinin güldüren yüzleri olacaklarına işaret ediliyor. Bunlardan Jong Hyun Sung baştan sona her şeyde duygusal olan ve yardımsever kişiliğiyle Hong Ji Hong’un akıl hocasını canlandıracak. Ve Kal So Won da Park Shin Hye’nin karakteri Yoo Hye Jung’un çocukluğunu canlandıracak. Ayrıca Park Shin Hye ve Kal So Woo Miracle in The Cell 7 filminde beraber rol aldıkları için izleyiciye dejavu anı yaşatacaklar gibi.

Dizinin yazarı Ha Myung Hee daha önceki projelerinde; “Warm Words”, “High Society” ve “We Get Married” gibi bu tür dizilerin Kore kültüründeki yerini, ilişki de kadının sadakatini, arka planda zenginliğin vermiş olduğu doğal baskıları ve evlilikle birleşen aileler arasındaki anlaşmazlıkları araştırarak yazmıştır. Oh Choong Hwan da “You From Another Star” ve “Birth Of Family” dizilerinde de bu etkileyici yöntemle itibar görmüştür.

“Doctors”ın 20 Haziran da galası gerçekleşecek ve Jackpot dizisi tamamlandıktan hemen sonra yayınlanacak.

Ben Park Shin Hye’yi bir doktor dizisinde görmeyi hiç tahmin etmemiştim, bunun aksine Kim Rae Won’un da tüm akran meslektaşlarının neşter kullanmışken kendisinin neden hala elime neşteri almadığını merak ediyordum.

“Doctors” ın çekimleri geçen hafta başladı ve şuanda tüm oyuncuların toplandığı ilk senaryo okumasından fotoğraflar yayınlandı.

Park Shin Hye mutlu görünüyor. Umarım onun canlandırdığı karakter de onun için eğlenceli olur ve onun yeteneğini genişleterek devam etmesini sağlar.

Kim Rae Won’un cömertlik abidesi kıdemli bir akıl hocası olduğunu ve Park Shin Hye ile aralarındaki ilginç aşkı, Park Shin Hye ile rekabet eden doktor Lee Sung Kyung’u, başrol kadınına aşık zengin doktor Yoon Kyun Song’u ve bunun yanı sıra genç aktörlerden Ji Soo ile Kim Min Suk’ u bir arada görmek için sabırsızlanıyorum.

Doctors’ın Jackpot’un hemen ardından 20 Haziranda ki galası için takipte kalın.

Kaynak: @hanjuwo

Çeviri: KYelfnr@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s