indir

29 Nisan 2016’da Mamonde ve ağaç gezegeni derneği güzelliğin simgesi ebegümeci çiçeğinin ulusal önemini bilgilendirmek için Park Shin Hye ile bir araya geldi.

Kampanya katılan kişilere, ağaç gezegeni derneği aracılığıyla kendi adlarını verebilecekleri ağaç hatmi gülü gönderiyor ve bu katılımcılardan elde edilen gelir aslında Gangnam’da ki ağaç hatmi güllerinin yok olmasını önleyecek bir yatırıma neden oldu. Park Shin Hye’nin hayranlarının ve halktan insanların katılımıyla gerçekleşen kampanya üzerinde katılımcılarının adlarının olduğu keresteleri ortaya çıkardı.

KS547Ojh7U4

Özellikle hayran grubu tarafından dikkat çeken bir durum şuydu ki bir kerestenin üzerinden doğrudan Park Shin Hye’nin imzasının olduğu  görülmüştü ve bu gerçekten çok ilgi uyandırdı.

Etkinliğe katılan hayranlar böyle bir olaya katıldıkları ve kendi isimlerinin yer aldığı ağaçlara hayat verdikleri için çok mutlu olduklarını söylediler. Ayrıca Park Shin Hye’nin adını taşıyan ağacı gördüklerinde onun hayranı olmaktan gurur duymuşlar.

Ağaç gezegeni derneği sözcüleri, “Bu kampanyaya derin bir mana yükleyerek katılan ve ağaç hatmi gülü ormanını ziyarete gelen pek çok insan vardı. Şehrin ortasında böyle bir orman yaratmak müthiş” dediler.

2010 yılından beri Çin, Kenya, Nepal, Amerika ve dünya üzerinde 12 ülkede, 116 orman, 550000 ağaç yapıldı. Karbon salımının kötü etkilerini azaltmak için yapılan bu çalışmalar 4,5 milyar won dan fazla tuttu.

Bu haber dernek tarafından yayınlandı ve Park Shin Hye’nin şirketi de bunun üzerine onayladı.

Kaynak: @TreePlanet

Çeviri: veritaserum@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s