Popüler Koreli Aktris Park Shin Hye Dizi Dünyasına Dönüyor

CfNJPDgUYAAi9KP2013’den 2015’e Kore televizyon dizileri ve filmlerini alt üst eden bir tek aktris vardı, Park Shin Hye. Koreli aktris “You’re beautiful”da ki rolüyle uluslararası izleyiciler tarafından üst düzey bir oranla tanındı ve sonra ki yıllarda da çalıştığı projeler hep göz önünde oldu. Öncekine ilişkin Shin Hye Flower Boys Next Door, Heirs ve Pinocchio gibi popüler dizilerde oynadı. Son olarak ise The Royal Tailor ve The Beauty Inside filmlerinde yer aldı.

CfNKFY1UMAEHOlp

2015’in yarısında çoğu Park Shin Hye hayranı, onun dizi ve film sektörüne ara verip üniversitedeki eğitimine devam etme kararını duyunca bu durumu üzüntüyle karşıladı. Üniversiteye 2009 yılında başlamış bir öğrenci olarak o da hayranlarını üzmek istemese de eğitimini noktalandırmak istiyordu. Ancak Shin Hye kendisini bu dönemde tamamen geri çekmedi. Bir yandan dersleriyle haşır neşir olurken diğer yandan da Millet markasının modelliğini yapıyordu ve ailesiyle zaman geçiriyordu.

CfNYfo-VAAEOuIV

Şimdi Park Shin Hye oyunculuk kariyerine kaldığı yerden devam edecek. İlk olarak yaklaşan filmi “Brother” ile. Onun dizi sahasına dönüşü ise son zamanlarda bildirilen dizi “Doctors” ile olacak.

CfNJVCUUAAALmHB

Park Shin Hye’nin Kore dizisi Doctors’da Mart ayının başında aslen olacağı konuşuluyordu. O zaman bazı medyalara göre Shin Hye rolü detaylıca düşünüyordu. “Park Shin Hye’ye Doctors için rol teklif edilmiştir ve o şu sıralar bunu düşünmektedir. Henüz kabul ettiğini söyleyemeyiz.” demişti şirketi S.A.L.T eğlence grubu.

CfNJVGeUIAE2kcm

Doctors dizisinin ismi aslında Female Thug Hye Jung’du, hayatı serserilikten beyin cerrahlığına değişen merkezde Hye Jung adlı bir kadını konu aldığı için.

CfNKFTcUIAAC-Ce

Öteki yandan çoğu Kore dizisi hayranı “Doctors” dizisini diğer bir popüler Kore dizisi “Yong Pal” ile pek çok açıdan benzer buluyor. Her iki dizide açıkça hastane temalı ve çetelere ilişkin noktayı baz alıyorlar. Yong Pal’da erkek baş rol Kim Tae Hyun Yong Pal takma ismi adı altında yetenekli bir cerrahtı ve çeteler içi sağlık işleri yapan paralı bir asker doktordu. “Doctors”da ise zaten Hye Jung’un serseri biri olduğunu biliyoruz ve beyin cerrahlığına uzanan yolunda ki hikayesinin de anlatılacağını.

CfNFsteUUAEl76U

En nihayetinde Park Shin Hye’yi tekrar bir dizide oynarken görmek harika olacak. O zamana kadar 2014 ve 2015 yılında yurt dışında büyük beğeni toplayan önceki projelerine bakmaya devam edebiliriz. Hem de Park Shin Hye’nin son filmi “Brothers”ın bu yıl sinemalarda vizyona girmesi bekleniyor.

CfNFNSkUsAAl8wI

Kaynak: @inquisitr

Çeviri: veritaserum@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s