tumblr_o52pskiAc51txkm7uo2_1280Cuma gün ki Span Entertainment’a göre, Park Shin Hye ve Kim Rae Won SBS TV’nin yaklaşan dizisi “Doctors”a katılacak. Kim Hong Ji Hong karakterini oynayacak, Park ise baş kadın kahraman Yoo Hye Jung’u canlandıracak.

Bir kaç hafta önce iki yıldızın dizinin kadrosunda yer alabileceği açıklanmıştı. Bir kaç makalenin karşılık bulması ve dedikoduların onaylanmasından sonra her şey sonuçlandı. “Doctors” yazar Ha Myung Hee tarafından yazıldı.

Bu dizide doktorlar ve hastalar arasındaki ilişki, Kore toplumun akademik tarafının seçkinliği de gerçekçi olarak yansıtılacak. Doctors ile Park Shin Hye ekranlara 18 ay sonra geri dönüş yapmış olacak.

tumblr_o52pskiAc51txkm7uo3_1280

Uzlaşmalar çoktan sona erdi ve aktris Lee Sung Kyung aynı şekilde kadroya katılması beklenenlerden. Kim Rae Won’un karakteri Hong Ji Hong saygı duyulan uzman bir beyin cerrahı; yolundan şaşmaz, gerçekçi ve arkadaş canlısı. Buna göre kendini sevdirerek rolüne giren Kim, klinik kahramanı olarak herkesin yardımına koşan bir üst olacak. Özellikle insanlara güvenmeyen ve acılı çocukluk geçmişi nedeniyle kalbini başkalarına kapatan bir kadına.

dizi

Son günlerde “Descendants of the Sun” dizisinde oynayan aktör Kim Min Suk da kadroya katıldı. Dizide oynayacağı karakter Choi Kang Soo olacak. Kim Min Suk Yoo Hye Jung’un çalışma arkadaşı olan beyin cerrahı Choi Kang Soo’yu canlandıracak. Dizide bir blog açıyor ve Yoo Hye Jung ile ilgili şeyler yazıyor. Daha sonra bir blog yazarı olarak gittikçe popüler oluyor. Ayrıca Hye Jung’dan da hoşlanıyor, acaba aşkları nasıl seyir edecek.

Park’ın kişiliği Hye Jung, zorba bir kabadayı, ders çalışmayı seviyor ve sonunda akıllı bir doktor oluyor. Onun zor bir kişiliği var ve daima tutarsız davranıyor. Ancak akıl hocası sayesinde değişecek ve bir doktor olacak. Vicdan azabı çeken ve geçmişiyle gölgeli bir insan ama Hong sayesinde yavaşça değişiyor.

Hem Koreli aktör Kim Rae Won hem de aktris Park Shin Hye bir yılı aşkın süredir televizyon dizisinde çalışmadılar. Bu yüzden netizenler onları küçük ekranda tekrar görmeyi istiyorlar. Bu proje için adlarının kesinleşmesi bile hayranların heyecanlanmasına yetti. Pazartesi-Salı dizisi “Doctors” “Jackpot” bittiğinde yayınlanacak.

Kaynak: @en.jknus

Çeviri: veritaserum&miinHyunice J@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s