Park Shin Hye ve Kabul Etmesi Merak Konusu “Doctors” Dizisi

PhotoFunia-1458542391

Daha önce söylendiği üzere Park Shin Hye SBS ‘Doctors’ta “Kız Gangster Hye Jung”u oynamak için teklif aldı.

Hatta bugüne kadar bile SBS hala yeni dramanın oyuncuları ile meşguldü. Son zamanlarda dramada oynayacak ne bir aktör ne de bir aktris, hiç kimse yoktu ama aktör Yoon Kyun Sang SBS ‘Doctors’a katılacak.

Eğer SBS başarılı bir şekilde Park Shin Hye ile Yoon Kyun Sang’i ilk kez oynatırsa elbette ki bu ilginç olacak. Hatırlayın, iki oyuncu daha önce ‘Pinocchio’ dramasında birlikte oynamıştı. Dramada ikisinin çok az sahnesi vardı çünkü Yoon Kyun Sang, Lee Jong Suk’un abisini canlandırıyordu.

CeJJwD-UEAQGhO1

İpuçları Park Shin Hye’nin ‘Doctors’ dramasının baş rolü olacağını gösteriyor. Ancak bugün itibari ile kesin değil. Nitekim çoktan Yoon Kyun Sang bir kontrat sözleşmesi aşamasında. Pinocchio’nun Ki Jae Myung’u ‘Six Flying Dragons’ın çekimlerini yeni bitirdi ve ‘The Time We Were Not In Love’da da oynamıştı.

Park Shin Hye başrol olursa, Yoon Kyun Sang doktor olmayı seçen asi bir zengini canlandıracak. Eğer özgür olmak istiyorsa aile şirketinin başına geçmek zorunda. Yoon Kyun Sang’ın oynayacağı karakter daha sonra Hye Jung’a (Park Shin Hye) aşık olacak. Hye Jung da okuldayken gangster olan bir doktor.

Sadece Park Shin Hye ve Yoon Kyun Sang ile değil ‘Doctors’ yapım ekibi Sinir Cerrahisi uzmanını canlandıracak olan Kim Rae Won ile de temasa geçmeye çalışıyor. Lee Sung Kyung sinir cerrahisinde Hye Jung’un arkadaşını oynayacak. ‘Doctors’ın Haziran 2016’da Jang Geun Suk’un oynadığı “Daebak” dizisinin yerine yayınlanması planlanıyor.

sh-hstyle-1_zpsahtmkfww

Diziye dair her şeyi buradan öğrenebilirsiniz:  https://pshturkey.wordpress.com/2016/06/18/doktorlar-doctors-kore-dizisine-dair-her-sey/

Kaynak: @september

Çeviri: miinHyunice@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s