KimRaeWon1

Hımm, Kim Rae-won (Punch) ve Park Shin-hye (Pinocchio)? Bu dizi için oyuncu kadrosu seçimi şu ana dek belirginlikten çok uzakta ama şimdi onların ikisi SBS’nin yeni tıbbi dizisi “Doctors” için baş rol adayı. Bilmiyorum. Eğer iyi bir uyum yakalarlarsa söylediklerimi ağzıma tıkayacağım ama yapım ekibi Park Shin-hye ve Lee Sung-kyung (Cheese in the Trap) için yazılar yazdığında, dizinin biraz da olsa iç aydınlatıcı olabileceğini düşünmüştüm. Kim Rae Won’un katılmasıyla, ne bileyim sanki ciddi bir tıp dizisi olacak gibi.

Yeni Pazartesi-Salı dizisi yazar Ha Myung-hee’nin kaleminden olacak. Ve hikaye başkalarına güvenmeyen, katı ıslah olmaz bir kahramanı temel alıyor. O bir beyin cerrahı ve hastanedeki adaletsiz sosyal hiyerarşi düzenine baş kaldırıyor, bu sırada da iyi bir doktor olmak için inatçılığının üstesinden gelmeye çalışıyor.

Lee Sung-kyung onun rakibi rolünde, bir beyin cerrahı ve varlıklı bir aileden gelen liseden sınıf arkadaşı. Işık saçan ve herkesi mutlu eden birisi ta ki sevdiği ondan çalınana dek, o andan sonra karanlık yönünü ortaya çıkarıyor.

Kim Rae Won için doğuştan yetenekli beyin cerrahı rolü teklif edildi. Onun neşeli bir kişiliği var ve çok dostça, sokulgan bir insan, herkes ona anında güven duyabiliyor. Baştan aşağı biri olarak tanımlanıyor. Kim Rae Won’un şirketi sadece bir teklif aldıklarını ve henüz hiç kimsenin bu diziyi onaylamadığını belirtti. Bu yüzden ana kadromuz belli olmadan önce bir kaç tur daha yol almamızı bekliyorum.

Doctors dizisi Jackpot’dan sonra Haziran ayında Pazartesi ve Salı günleri yayınlanacak.

Kaynak: @dramabeans

Çeviri: veritaserum@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s