Park Shin-hye, Lee Sung-kyung SBS’nin Yeni Dizisi “Doctors”ı Düşünüyor

ParkShinHye_LeeSungKyung1

Baek In-ha, doktor mu olacak? Beyin cerrahı hem de? Bunu hayal etmeye çalışırken başaramayan yalnızca ben olamam değil mi? SBS yeni bir Pazartesi-Salı dizisi “Doctors” ile iş başında. Ne hakkında olduğunu tahmin edersiniz. Orijinal olarak dizinin adı, “Female Gangster Hye-jung” du ama asabi baş kahramandan sonra nedeni bilinmeyenden ötürü adına “Doctors” olarak karar verildi. Ve şu sıralar rol teklifleri Park Shin-hye (Pinocchio) ve Lee Sung-kyung (Cheese in the Trap) götürüldü.

High Society, Warm Words ve Can We Get Married dizilerinin yazarı Ha Myung-hee, bir süredir proje için Park Shin-hye’yi aklında tutuyormuş ama Shin Hye hala teklifi onaylamadı. Bir işi sonuna kadar yapmak için katır gibi inatçı olan bir beyin cerrahı olarak baş rolde tanımlanıyor. Akıllı, aktif ve baskın ama onun dışarı dönük kişiliği hayatındaki karmaşık durumlarla yüzleştiğinde karanlık bir hale bürünüyor. İçindeki duyguları paylaşmıyor ve diğer insanlara güvenmiyor, insanlarla hiç bir türde ilişki kurmak istemiyor.

Model çıkışlı aktris Lee Sung-kyung’a baş kahramanın ana rakibi olan meslektaşı beyin cerrahı ve aynı liseden sınıf arkadaşını oynamak için teklif götürüldü. O doğuştan her şeye sahip; iyi görünüm, para, prestijli bir doktor ailesi. Hayatında hiç bir şey istemiyor ve hatta parlak, neşeli bir kişiliği ve güçlü bir adalet duygusu var bu yüzden etrafındakiler tarafından seviliyor. Ama sevdiği insan ondan çalındığında, o şeytana dönüşüyor. Ayrıca çıldırıyor mu?

Dizi serseriliğe (galiba, sözsel olarak) başlayan baş kahramanın ıslah olmaz halini merkez alıyor ve sonunda o iyi bir doktor olmayı öğreniyor. Tıp alanındaki adil olmayan sosyal hiyerarşi düzeni hakkında ve yaklaşımında gerçekliği vaat ediyor. Kadro seçimi yönetmeninin sözde gerçeklikle ilgili  yardıma ihtiyacı var mı bilmiyorum.

“Doctors” “Six Flying Dragons” dizisinden sonra yayınlanacak baş rolünde Jang Geun Suk’un oynayacağı “Jackpot” dizisinden sonra Haziran ayında yayınlanacak.

f70d47cd-f349-4269-924c-8df32ee6f9fd

Şimdi hepimiz heyecanlanmadan önce hiç bir oyuncu teklifi onaylamadı. Park Shin Hye’nin temsilcisi dizinin hala gidecek çok yolu olduğunu söyleyerek temkinli davrandı bu yüzden karar vermek için aceleye gerek yok. Eğer Shin Hye kabul ederse, zor bir çocukluk geçirdikten sonra serseri bir kişiliğe bürünen Hye-jung’u oynayacak demektir. O akıllı ve gözü pek bir beyin cerrahı oluyor ama başkalarına güvenmiyor ve etrafındaki insanlardan duygusal bir uzaklıkta tutuyor kendisini.

Ne düşündüğünüzü biliyorum, Baek In Ha milyonlarca yıl geçse de beynimi ameliyat edemez! Bu Lee Sung Kyung’nun farklı bir karakter oynaması için bir fırsat olabilir ya da tüm bunlara bir son verebilir. Kesinlikle onun çılgın bir şeyler yapacağını biliyoruz!

Ne düşünüyorsunuz? Park Shin Hye’nin bu rolü kabul etmesini umuyor musunuz? Kim baş rol oyuncusu olsa iyi olur? Düşüncelerinizi bizle paylaşın!

Kaynak: @soompi, dramabeans

Çeviri: veritaserum@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s