[Netizen Yorumları] Park Shin Hye , Yuri ve Sooyoung Chung Ang Üniversitesi’nin Mezuniyetine Katıldılar

1 2

1. [+529, -49] Geç mezun oluyor çünkü dramalarına odaklanmak için dönemlerine ara vermek zorunda kaldı ama gerçekten derslere düzenli olarak katıldı. Genç yaşlarında çıkış yaptı ve Lee Seung Hwan tarafından ona okulun önemi öğretildi bu yüzden o eğitimine her şeyini verdi.

2. [+437, -35] Cao Lu ‘Radio Star’da zaten onun okulda çok sıkı çalıştığını söylemişti. Tebrikler!

3. [+316, -46] O bir tanrıça.

4. [+599, -32] Eğer ünlüler Park Shin Hye’nin okulda çalıştığı kadar sıkı çalışsaydı onlardan nefret edilmezdi. Tüm MT’lere gitti, okulun konseri için bilet sattı, bütün gece okulda çalıştı, raporlar için notlarını satmadı ve iyi notlar da aldı. O 50. sınıftaydı ben de 53. ama o akranlarımız arasında ünlüydü.

5. [+470, -21] Hakkını vereceğim, onun hiç ders kaçırmadığını ve okulda çok çalıştığını zaten herkes zaten biliyor.

3 4

1. [+355, -74] Okula torpille girdi, şimdi de torpille mezun mu oluyor?

2. [+264, -63] Dünya hiç adil değil.

3. [+212, -66] Yuri’nin yeni dramasında yine gözlerine estetik yaptırdığını farkettim.

4. [+84, -2] Komik olan şu ki derslere katılma konusuna gelince erkek idoller en kötüleri, tüm yaptıkları askere alınmamak için okuldan okula transfer olmak ama bunu hiç kimse duymuyor çünkü onların aptal kız fanları bunu gizli tutuyor.

5. [+84, -4] Big Bang’den Seungri onlarla birlikte Joongang Üniversitesi’ne girdi ama çok fazla ders kaçırdığı için bırakmak zorunda kaldı ve sonra bir siber üniversiteye girdi böylece askerliğini erteleyebildi.

ş

1. [+353, -50] Yuri sevimli görünüyor, bir saniyeliğine Yoona sandım.

2. [+330, -63] Neden insanlar bayan yıldızların mezun olmasına yaygara koparıyor? Big Bang’den Seungri onların yaptığı gibi aynı zamanda girdi ama derslere katılmadığı için okuldan atıldı şimdi bir siber üniversitede. Onlar nefret edilen beyler olmalı.

3. [+187, -60] Bu fotoğraf Park Shin Hye’nin instagramında paylaşıldı, hepinize tebrikler.

4. [+59, -6] Derslere hiç katılmadıkları halde mezuniyet keplerini giymekten utanmıyorlar mı? Park Shin Hye hariç ~

5. [+54, -15] Sooyoung ㅋㅋ Bana verdiği bir röportajı hatırlatıyor ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

6. [+54, -6] Şu iki SNSD üyesinin mezun olmaktan utanması gerektiğine oldukça eminim. Derslere bile katılmadılar, ne için mezun oluyorlar?

7. [+55, -27] Yuri sadece kendisinin en iyi göründüğü bir fotoğraf yükledi.

8. [+52, -5] Park Shin Hye çok hoş ve daha iyi bir insan. Yuri instagrama bir fotoğraf yükledi ve yalnızca kendisinin en iyi göründüğü resmi koyduğu için netizenlerin nefretini topladı böylece Park Shin Hye kendisiyle başka bir tane yükledi…

9. [+39, -4] Bu resimde Yuri’nin görüntüsü hepsinden daha iyi bu yüzden video klibe baktım ve fotoğraftaki ve videodaki görüntüsünün arasında devasa bir uçurum var. Park Shin Hye en iyi görünüyordu, diğerleri…eh… daha sonra klibe bir bakın ㅋㅋ Yuri’nin neden özel fotoğrafını koyduğunun farkına varacaksınız.

10. [+17, -2] Yuri ilk önce açıkça kendisinin en iyi göründüğünü düşündüğü resmi koydu ama gazeteciler tarafından çekilen diğer resimler ve video ile karşılaştırıldığında farklı göründüğü için tonlarca nefret aldı. Şimdi Yuri ve Yoona’nın aynı estetik ameliyatı kliniğine gidiyor gibi görünüyor.

NOT: Kızlar için çok kırıcı yorumlar yapılmış ama hepsinin olduğu gibi çevirmek durumundayız arkadaşlar, üzgünüz.

Kaynak: Netizenbuzz

Çeviri: -miinHyunice@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

One thought on “[Netizen Yorumları] Park Shin Hye , Yuri ve Sooyoung Chung Ang Üniversitesi’nin Mezuniyetine Katıldılar

  1. “—NOT: Kızlar için çok kırıcı yorumlar yapılmış ama hepsinin olduğu gibi çevirmek durumundayız arkadaşlar, üzgünüz.—”

    Gerçekten okurken gözlerim fal taşı gibi açıldı. Nasıl acımasızca yazabiliyorlar bunları. Doğru mu değil mi bilemem. Belki gerçekten torpille girdiler, belki derslere hiç katılmadılar ama gerçekten çok kırıcı sözler. Ünlülerin hayatı gerçekten zor. Bizim daha hiç bilmediğimiz ne tür zorluklar vardır kim bilir. Fakat şöyle de bir durum var. Park Shin Hye gerçekten dürüst olacak ki kimse onun hakkında kötü konuşmuyor. Ünlü olmasına rağmen hakkıyla derslerini vermiş anlaşılan. Hem fiziksel olarak hem de davranış olarak her haliyle doğal. Sempatik tavırlarıyla kendine çekiyor insanları. Beraber çalıştığı oyuncular, yönetmenler hep iyi şeyler söylüyor (En azından ben kimsenin kötü konuştuğunu görmedim). Bunu başarmak hiç kolay değil hem de Güney Kore gibi bir ülkede. Gerçekten tebrik ediyorum. Allah doğru yoldan şaşırtmasın 🙂

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s