Avukat Rolü Yapan 4 Bayan Koreli Aktris

restmb_jhidxmake

Ye-sung (Park Shin-hye)

restmb_jhidxmake (1)

Aktris Park Shin Hye Kore filmi “Miracle in Cell No.7” de Ye-sung karakterinin yetişkin halini canlandırmıştı. Yes-sung zihinsel geriliği olan Yong-go’nun kızıydı. Mahkum Yong-go çocuk cinayeti hükmünden infaz edilecektir, tek kızını çok sevdiği için hapishane hücre arkadaşları ona kızını gizlice içeri sokması için yardım ederler. Sonra, Ye-sung gardiyanlar babasını infaza götürürken onun son anına şahit olur.

Ye-sung büyüdüğünde avukat olur ve babasının cinayet işlemediğini kanıtlar. Bir avukat olarak duruşmada sahte kanıtları tüm gücüyle ortaya çıkarır.

Hye-sung (Lee Bo-young)

restmb_jhidxmake (3)

Aktris Lee Bo-young baş rollerini Lee Jong Suk ile paylaştığı “I Can Hear Your Voice” dizisinde Hye-sung karakterini oynamıştır. Hye-sung; kendini koruma iç güdüsü olan, rekabetçi ve güçlü bir savunmacı iken, bir gün müvekkili olan gizemli genç akıl okuyucu Soo-ha ya aşık bulur kendini. Hye-sung Soo-ha yı uzaklaştırmak ister ancak Soo-ha nın hayatının temel parçası olacağını fark edecektir.

In-ah (Park Min-young)

restmb_jhidxmake (4)

Aktris Park Min-young şu sıralar yayında olan “Remember ? War of the Son,” dizisinde In-ah adlı bir avukatı oynuyor. Savcılık işini bırakmış ve uzun zamandır arkadaşı olan Seo Jin-woo’ya asistanlık yapar. Arkadaşı ise babasının katilini bulmak için uğraş vermektedir. Ve durumun ayarlandığını öğrendikten sonra zanlıya karşı intikam ateşi doğar. Jin-woo’nun anılarıyla empati kuran In-ah Jin-woo’ya aşık olur.

Eun-jo (Kang So-ra)

restmb_jhidxmake (2)

Kang So-ra yetenekli bir avukat rolünde karşımıza çıkacak. Eun-jo, savcılık ofisinde bir muhbirlik vakasını inceledikten sonra kovulmuş olan bir savcı olan Cho Deul-ho ile partner olacak

Kaynak: json@heraldcorp

Çeviri: veritaserum@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s