Park Shin Hye- Fan Bingbing, Kore-Çin Doğal Güzelleri [Güzellik Takımı]

CYRo7gAUsAEM1Z2

Estetik ameliyat tüm dünyada yaygınlaşıp popüler olalı epey oldu. Ve insanlar görünüşlerini bir tık daha iyileştirme tutkusunda olduğu için bu tuhaf bir durum değil.

Özellikle dışarıdan görünen imajlarına dikkat etmek zorunda olan ünlüler için estetik ameliyat kaçınılmaz bir durum. Onlar için estetik ameliyat daha iyi bir imaj sergilemeleri için bir tür yol.

Ve birçok ünlü kendinden emin bir şekilde estetik ameliyatı olduğunu kabul ediyor ve artan güzelliklerinden memnun olduklarını dile getiriyor.

Ama kabul etmek zorundayız ki yapay güzellerden bile daha çok gözümüze çarpan ‘Doğal Güzel’ olarak adlandırılan ünlüler de var.

Bu bağlamda iki ülkenin de doğal güzellik temsilcileri olan parıldayan aktrisler Park Shin Hye ve Fan Bingbing arasındaki benzerlikleri ve farkları listeledim.

FB8_zps63625132

-Usta Oyunculuk Yetenekleri. Oyunculuk Kariyerlerine Çocuk Aktris Olarak Başlama

İki aktris arasında ortak olan şeyler arasında akla ilk gelen çocuk aktris olarak çıkış yapmaları. Park Shin Hye ilk çıkışını 14 yaşındayken Lee Seung Hwan’ın müzik videosunda yaptı ve yine aynı yaşta Stairway to Heaven dramasında oynayarak kendisini izleyiciye tanıttı.

psh-youngbeauty5

Park Shin Hye bu günlerde hem dramalardaki hem de filmlerdeki çeşitli karakterleri ile hayanlarıyla iletişime geçiyor.

‘The Heirs’, ‘Pinocchio’ gibi popüler dramaları ile Hallyu ateşinin kadın kahramanı olarak uluslararası hayranlarının da kalbini kazandı.

parkshinhye_45

Kusursuz Görünüm

İkinci ortak nokta güzel görünüm. Fan Bingbing göz kamaştıran güzelliğini sergilerken diğer yandan Park Shin Hye doğal, saf bir güzellik etkisi yaratıyor.

fanbingbing-main-large

Park Shin Hye’nin kocaman yuvarlak gözleriyle saf cazibesi çocuk aktris olarak çıkış yaptığında bile dikkatleri çekmişti. İkisi de güzel yüzü olan gerçek güzeller olarak dünya tarafından tanınan ve halk tarafından sevilen aktrisler.

sh-closeup_zpsacaeifzr

Makyaj Tarzları

Onların farklılıklarını söylememiz gerekirse makyaj tarzlarından başlayabiliriz. Fan Bingbing genellikle gösterişli makyaj yaparken Park Shin Hye doğal makyajı tercih ediyor.

Park Shin Hye saf, doğal makyaj yaparak güzelliğini arttırıyor.

Kaynak: @seelahwang

Çeviri: miinHyunice@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s