Kore Yıldızları Nasıl Giyinmiş?

 “Seksi” kelimesi, bakan kişinin gözüne göre değişen, dereceli bir kavramdır, ama seksi olmak için kıyafetsiz olmak gerekmediği de kanıtlanmıştır. Sadelik, renk, kumaş da büyüleyici olmaya ve insanların dikkatini çekmeye yarayan öğelerdir. Şimdi farklı kıyafetlerle içlerini gösteren kumaşı birleştiren bazı yıldızlardan örneklere bakalım.

restmb_jhidxmake (1)

Park Shin Hye, muhtemelen ağ desenli kıyafetiyle ağdaki ölü balıklar gibi görünmeyip dolgun olan oyunculardan sadece birisi.

restmb_jhidxmake

Şarkıcı IU’nun mor ince kumaşının kıyafetle birleşimi sadece onun seksi görünmesini değil, ayrıca aynı zamanda tatlı ve flört eden kız havasını da katmış. Saçındaki mor kısımlar da stili için mükemmel bir görüntü vermiş.

restmb_jhidxmake (2)

Red Velvet’in Joy’u deniz kızının sadece bir mitolojik öge olmadığının yaşayan bir kanıtı. Elbisenin transparan siyah kısmı onu daha şık ve sofistike göstermiş.

restmb_jhidxmake (3)

Oyuncu Son Ye Jin’in basit koyu mavi bluzu geleneksel Kore elbiselerine benziyor. Aztek bir etekle birleştirerek, klasik vintage bir görünüm elde etmeyi başarmış.

restmb_jhidxmake (4)

Püskül bu sezon modaydı ve A-pink’in Naeun’u koyu orman yeşili üstüyle ve püsküllü eteğiyle gözlere göründü. Bu onun tatlılığını ayrıca kadınsı cazibesini vurgulamış ve bu da herkes için mükemmel örnek bir ofis görünümü.

restmb_jhidxmake (5)

İdolden oyunculuğa yönelen Sulli ayrıca şeftali diye adlandırılıyor. Transparan bej kıyafet onun bu takma adını destekler biçimde. Çiçek desenli ve kahverengi botlarıyla “Little House on the Prairie” deki masumluğu akıllara getiriyor. Yalnızca Sulli’nin kesinlikle şovdaki kızlardan çok daha keskin bir stili var.

restmb_jhidxmake (6)

Lee Sung Kyung’un iç gösteren büstiyeri ve yeni şovu olan “Cheese in the Trap”daki kırmızı eteğiyle bir karışım yaparak bu stili tasvir etmiş.

Kaynak: @kpopherald

Çeviri: CnEmotional@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s