Sevimli Çocukluğu Olan 9 K-Drama Yıldızı

park-shin-hye

Birçok Kore drama yıldızı çocukluğundan beri oyunculuk yapıyor. Bu çocuk oyuncularla birlikte büyümüş olsaydınız bir zamanlar ne kadar sevimli olduklarını unutabilirsiniz. Unutmadıysanız bazı eski fotoğraflara bakmaktan keyif alabilirsiniz. İşte birkaçı:

Park-Shin-Hye-Childhood-park-shin-hye-34267150-429-500

• Park Shin Hye zarif bir şekilde büyüyen çocuk yıldızlara iyi bir örnek. Küçükken hayran olunasıydı hâlâ da öyle, sadece şimdi tecrübeli ve göz alıcı.

image_thumb827

Yukarıdaki fotoğraf Park Shin Hye’nin “Stairway to Heaven”da Choi Ji Woo’nun gençliğini canlandırdığı fotoğraf. Farklı görünüyor ama o zamanlar 13 yaşındayken bile kendine güvenen ve cana yakın bir aktristi. Shinhye yakında “Thinking of Older Brother”da görülebilir.

shimeyunkyung-jpg

• Shim Eun Kyung çıkışını 9 yaşında “The Woman Who Still Wants To Marry” komedisinde yaptı.

21’inde “Miss Granny” filmindeki rolüyle ödül alması ve Joo Won ile “Tomorrow Cantabile” dramasında oynamasını da kapsayan uzun bir drama ve film geçmişi var. Burada Kore’nin en ünlü cariyesinin hikaye alan “Hwang Jin Yi”dizisinde Ha Ji Won’un gençliğini canlandırıyor.

jgsloversprague-jpg

• Jang Geun Suk da “Hwang Jin Yi”de oynadı ama bu onun ilk romantik baş rollerinden biriydi 18 yaşlarındayken.

5 yaşındayken çocuk model olarak çalışmaya başladı ve oyunculuk çıkışını 10 yaşında “Selling Happiness” sitcomunda yaptı. İşte onun eski dramalarından biri “Lovers In Prague”. Bu dramada başkanın oğlunu canlandırdı.

110991398-jpeg

• Nam Ji Hyun oyunculuğa başladığında 7 yaşındaydı. 9 yaşında “King Sejong The Great” dizisinde genç Seo Young Jae’yi canlandırdı. İşte “Queen Seonduk”ta Lee Hyun Woo ile bir fotoğrafı. Ji Hyun 14 yaşındaydı.

Yakın zamanda “Angel Eyes” ve “What Happens To My Family”de oynadı.

• Lee Hyun Woo “Queen Seonduk” çekilirken 3 yaş daha büyüktü ama o sırada yaklaşık 5 yıldır çalışıyordu. Son draması “The Scholar Who Walks Night” idi ama yakın zamanda “Moorim School”da oynayabilir.

yoo2-copy-jpg

• Yoo Seung Ho şu anda popüler bir aktör. “Imaginary Cat” komedisindeki rolü ile yere inmişti ama şu an “Remember”da intikam alan bir avukatı canlandırıyor. Ama bazılarınız onu 11 yaşındayken 2004’teki drama “Precious Family”de hatırlayabilir.

Yakın zamanda askerliğini yaptı ve o artık bir çocuk değil.

827972f03dcee921aa646b412227430c-jpg
• Ve birkaç büyüyen, büyümekte olan başrolleri almaya başlayan Yeo Jin Goo, Kim So Hyun ve Kim Yoo Jung adlı oyuncular var. Yeo Jin Goo 8 yaşındayken ilk filmi “Sad Movie”de yer aldı ve şu an 18 yaşında başrolleri alıyor. Yakın zamanda vampir draması “Orange Marmalade”de bir öğrenciyi ve “The Long Way Home” filminde Kore savaşı askerini canlandırdı. “Iljimae”de genç Lee Gyeom’u oynadığında Kim Yoo Jung ile bir fotoğrafı.

bakerking_ep3_7-png
• Kim Yoo Jung 16 yaşında ama bu günlerde oldukça büyümüş görünüyor. Ama insanlar onu “Hwang Jin Yi” filminde genç Hwang Jin Yi olarak hatırlayıp mukayese ettiğinde daha çok büyümüş olduğunu görebilir. O filmde oynadığında sadece 8 yaşındaydı. Onun en son oynadığı drama “Angry Mom”dı.

• “The Moon Embracing The Sun”da Kim Yoo Jung’un rakibini canlandıran Kim So Hyun oyunculuğa 7 yaşında başladı. “King of Baking”de 11 yaşındaydı. 16 yaşında Han Ga In, Lee Bo Young ve Yoon Eun Hye’nin de bulunduğu birçok aktristin gençliğini canlandırdı. Son draması “Who Are You- School 2015?”te ikiz kızları canlandırdı. Yakın bir zamanda Kim Yoo Jung ve Kim So Hyun da Park Shin Hye ve Nam Ji Hyun gibi olgunlaşmış, tecrübeli ve göz alıcı olacak.

CXs5BhIUoAIRO10

PhotoFunia-1452183398

PhotoFunia-1452183223

Kaynak: @kdramastars

Çeviri: miinHyunice@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s